300 TL annem için akıllı bileklik önerisi

Birisi42

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Mars
Anneme doğum günü hediyesi olarak çizme aldık ama ben bir hediye daha almak istiyorum. Ondan dolayı aklıma akıllı bileklik almak geldi. Aklıma ilk Mi Band 5 geldi. Bileklik 300 TL'yi geçmese iyi olur. Mi Band 5'in yorumlarında birisi çok iyi ama Türkçe yok demiş. Galiba sadece o üründe yok. Bir de bazıları aynı 4 demiş. 4 alın demiş eğer ilk alışınızsa. Annemin telefonu iPhone sorun olur mu? İlla Xiaomi gerekiyorsa kurulumu için bende var Xiaomi telefon ki bence gerekmiyordur. Yani ne alayım kısaca? Xiaomi Mi yoksa başka mı?
Edit: Baktığım ürün bu: Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik - Global Versiyon | Trendyol

Bir de annem çok yaşlı değil. Tam yaş vermeyeyim.

Anneme doğum günü hediyesi olarak çizme aldık ama ben bir hediye daha almak istiyorum. Ondan dolayı aklıma akıllı bileklik almak geldi. Aklıma ilk Mi Band 5 geldi. Bileklik 300 TL'yi geçmese iyi olur. Mi Band 5'in yorumlarında birisi çok iyi ama Türkçe yok demiş. Galiba sadece o üründe yok. Bir de bazıları aynı 4 demiş. 4 alın demiş eğer ilk alışınızsa. Annemin telefonu iPhone sorun olur mu? İlla Xiaomi gerekiyorsa kurulumu için bende var Xiaomi telefon ki bence gerekmiyordur. Yani ne alayım kısaca? Xiaomi Mi yoksa başka mı?
Edit: Baktığım ürün bu: Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik - Global Versiyon | Trendyol

İlla Xiaomi gerekmiyor Mi Band ı kullanmak için ben 4 kullanıyorum gayette mutluyum. Ama 5 i bilemem bir arkadaşta görmüştüm uzaktan benziyor idi. Ben Mi Band 4 ü Huawei P Smart ile kullandım bir sorun çıkmadı.

İlla Xiaomi gerekmiyor Mi Band ı kullanmak için ben 4 kullanıyorum gayet de mutluyum. Ama 5 i bilemem bir arkadaşta görmüştüm uzaktan benziyor idi. Ben Mi Band 4 ü Huawei P Smart ile kullandım bir sorun çıkmadı.
Benim de arkadaşım kullanıyor 5 ve memnunmuş ama adım sayması kötü dedi. Kolunu hareket ettirmesini bile adım diye sayıyormuş.

İlla Xiaomi gerekmiyor Mi Band ı kullanmak için ben 4 kullanıyorum gayette mutluyum. Ama 5 i bilemem bir arkadaşta görmüştüm uzaktan benziyor idi. Ben Mi Band 4 ü Huawei P Smart ile kullandım bir sorun çıkmadı.
Ben de tam onu diyecektim. Mi Band de alabilirsin. Bu arada kullandığın Mi Band 4'ü ben de kullanıyorum ve çok memnunum.

Annenin telefonunun İphone olması sorun değil. İphone'da da kullanabilir.

Kendim Huawei Band 4 kullanıyorum ama önermem. Mi Band 5 de alma. Fit 2 al geç, net söylüyorum.
Kırmızısı 206 lira siyahı 260 bu nasıl bir şey? Sadece renkten mi fark ediyor yoksa bazı şeyleri de değişiyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı