300 TL bandında Bluetooth kulaklık önerisi

Ali K

Hectopat
300 TL bandında Bluetooth kulaklık önerisi verebilir misiniz? Sadece otobüs ve dışarıda yürürken müzik dinlemek için kullanacağım. Aşırı profesyonel bir şeye gerek yok tatmin etsin benim için yeterli. Önerileriniz için teşekkür ederim.

Kendim QCY T13 modelini iPhone ile kullanıyorum. Bu ürünü alabilirsiniz. Bu fiyata en iyisi bu olabilir. Çok gürültülü ortam olmadığı sürece telefon ile görüşmelerde sorun çıkarmıyor. Bağlantı kalitesi iyi kopma yaşanmıyor. Şarjı gayet iyi. Görünümü de hoş bence.

Kendim QCY T13 modelini iPhone ile kullanıyorum. Bu ürünü alabilirsiniz. Bu fiyata en iyisi bu olabilir. Çok gürültülü ortam olmadığı sürece telefon ile görüşmelerde sorun çıkarmıyor. Bağlantı kalitesi iyi kopma yaşanmıyor. Şarjı gayet iyi. Görünümü de hoş bence.
Sizinki hangi renk?

İki rengini de aldım. Beyazı arkadaşıma aldım. Kendim siyah olanı kullanıyorum. Malum beyaz renk çabuk kirleniyor. Çizildiği zaman çok belli şekilde gözüküyor.

Haylou GT1 Pro oneriyorum.

300 TL bandında Bluetooth kulaklık önerisi verebilir misiniz? Sadece otobüs ve dışarıda yürürken müzik dinlemek için kullanacağım. Aşırı profesyonel bir şeye gerek yok tatmin etsin benim için yeterli. Önerileriniz için teşekkür ederim.
Kulak üstü istersen stoğa tekrar girince Mpow 059 olabilir, 230 lira civarı genelde, 60 saat pil süresi var ve ses kalitesi fiyatına göre sağlam.

Bu inceleme 35 dolar fiyata göre o da aklında bulunsun. TR fiyatı aşırı ucuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı