300 TL Blue Switch klavye önerisi

Xaqu

Femtopat
Daha fazla  
Blue Switch klavye önerisi yapar mısınız?
Bütçe maksimum 300.
kafamda rampage kb-r81 veya kb-r91 var sizce nasıl
Rica ediyorum uzun süre kullandığınız bir ürünün önerisini yapın.

Son düzenleme:
Kendim kullanmadım ama uzun süre götürür seni.

Switchleri kolayca çıkabildiği için bozulursa falan garanti ile uğraşmadan switchleri değiştirmen mümkün.
teşekkür ederim
rampage kb-r81 veya kb-r91 nasıl sizce

Tuşlarda basmamazlık mı yapıyor ya da gecikme mi?

Yok. Ama bu fiyat bandında ve bu özelliği sağlayan diğer klavyeler tercih edilir. Kazımaların kenarları silik. Küçüktür tuşu yanmıyor. E ve D tuşları sürekli basılınca fırlıyor ( şaka yapmıyorum). Her zaman olmuyor fakat Online oyunlara girdiğimde hızlıca basarken yanlışlıkla biraz köşesine basıyorum ve fırlıyor. Bu klavyeden mi kaynaklı bilmiyorum ama geçen bilgisayarı açık halde bıraktıktan sonra geçtiğimde klavyeye basınca USB takılma sesi geliyor. Yani kötülemek için söylemiyorum. Klavye mi? Klavye. 5 aydır kullanıyorum ve seri bir şekilde yazabiliyorum. Ama bir daha bu markanın klavyelerine bulaşmam. Işıklandırması da yetersiz bana göre.
Yok. Ama bu fiyat bandında ve bu özelliği sağlayan diğer klavyeler tercih edilir. Kazımaların kenarları silik. Küçüktür tuşu yanmıyor. E ve D tuşları sürekli basılınca fırlıyor ( şaka yapmıyorum). Her zaman olmuyor fakat Online oyunlara girdiğimde hızlıca basarken yanlışlıkla biraz köşesine basıyorum ve fırlıyor. Bu klavyeden mi kaynaklı bilmiyorum ama geçen bilgisayarı açık halde bıraktıktan sonra geçtiğimde klavyeye basınca USB takılma sesi geliyor. Yani kötülemek için söylemiyorum. Klavye mi? Klavye. 5 aydır kullanıyorum ve seri bir şekilde yazabiliyorum. Ama bir daha bu markanın klavyelerine bulaşmam. Işıklandırması da yetersiz bana göre.

Ekleme olarak belirteyim:
Bilek desteği uzun kullanımda terletiyor.

Ekleme olarak belirteyim:
Bilek desteği uzun kullanımda terletiyor.
uzun yorumunuz için çok teşekkür ediyorum. Ben şuan rampage kb-r79 kullanıyorum.Yeni bilgisayar dizdim ve klavyede sorun oluşmaya başladı. Oyun oynarken klavye okumayı kesiyor RGB leri yanıyor ama klavyeyi kullanamıyorum. Bende klavyeyi değişerek denemeyi düşündüm ve bu fiyata güzel bir klavye bulmak çok zor. Genelde REDRAGON K568 öneriyorlar 250 TL RGB olanı 400.

Son düzenleme:
Uzun yorumunuz için çok teşekkür ediyorum. Ben şu an Rampage KB-R79 kullanıyorum. Yeni bilgisayar dizdim ve klavyede sorun oluşmaya başladı. Oyun oynarken klavye okumayı kesiyor RGB'leri yanıyor ama klavyeyi kullanamıyorum. Bende klavyeyi değişerek denemeyi düşündüm ve bu fiyata güzel bir klavye bulmak çok zor. Genelde Bloody B640 öneriyorlar 250 TL RGB olanı 400.

Ben teşekkür ederim. Dediğimiz gibi Rampage klavyeler iyi değil. Başka alternatiflere yönelmek lazım.

Kendim kullanmadım ama uzun süre götürür seni.

Switch'leri kolayca çıkabildiği için bozulursa falan garanti ile uğraşmadan Switch'leri değiştirmen mümkün.

Bu mesajda önerilen gibi.

Geri
Yukarı