300 TL Bluetooth kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan rexxz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 232

rexxz

Picopat
Daha fazla  
Bütçe 300. Gereksiz pahalıya kaçmak istemiyorum. Müzik dinlemek için kullanacağım.

Son düzenleme:
Bütceni zorlamak istersen QCY T13 ANC göz atabilirsin 699TL civarina satiliyor Hepsiburada'da. Oyun modu da var gecikmeyi azaltiyor ama ne kadar iyi bir deneyim sunuyor test edemedim genel olarak muzik, batarya ve ANC performansi iyi.

Bütceni zorlamak istersen QCY T13 ANC göz atabilirsin 699TL civarina satiliyor Hepsiburada'da. Oyun modu da var gecikmeyi azaltiyor ama ne kadar iyi bir deneyim sunuyor test edemedim genel olarak muzik, batarya ve ANC performansi iyi.

Oyun derken çok nadir oyun oynarım müzik için falan bu bütçede yok mu tek isteğim kulağımda patlamaması.

Bu site Trust distribütörü. 3 sene önce Trust Nika Compact almıştım buradan. Hala sorunsuz kullanıyorum.

Yine aynı sitede daha önce adını hiç duymadığım HiFuture diye bir markanın modelleri de satılıyor bütçeniz dahilinde.

Bu site Trust distribütörü. 3 sene önce Trust nika compact almıştım buradan. Hala sorunsuz kullanıyorum.

Yine aynı sitede daha önce adını hiç duymadığım hifuture diye bir markanın modelleri de satılıyor bütçeniz dahilinde.

Görünüşü güzel peki üsteki arkadaşın attığı nasıldır.

Kalitesi ve özellikleri nasıldır.

İkisini de kullanmadığım için bir yorum yapamam. Sadece Trust markasını genel olarak beğeniyorum, F/P ürünleri var ve sitenin de güvenilir olduğunu söyleyebilirim.

Anladım teşekkürler.

Geri
Yukarı