300 TL Bluetooth kulaklık önerisi

M50B28

Kilopat
Hala bir bluetooth kulaklık seçemedim. Kafa üstü ile kulakiçi kulaklığı karşılaştırınca otomatikman birinde 10mm birinde 30mm sürücü var deyip kendimi kulaküstüne doğru yönlendiriyorum. Birde kulakiçi kulaklıkların kabloları genelde ince oluyor her ne kadar dikkatli bir kullanıcı olsamda korkutuyor bu. Basslar önemli benim için. Tizi pek anlamıyorum ben galiba.
  • JBL T500BT düşündüm dipses oluyormuş sanırım boştayken falan. Film izlerken gerçekten can sıkıcı olabilir.
  • Samsung Level U Flex düşündüm, bir zamanlar bayağı pahalıydı düşmüş fiyatı şuan 300 lira. Ama ne bileyim 300 lira kulakiçi bir kulaklığa verilir mi düşüncesindeyim. Bass önemli benim için. Gümbür gümbür istiyorum.
  • Birde şu QCY markasını düşündüm böyle Airpods tarzı kablosuz bluetooth olanlar gibi. Onlarda da senkronizasyon sıkıntısı varmış galiba. Acayip simetri hastasıyım milisaniyelik gecikme olsa deliririm heralde.
Her kulaklığın altına süper yazanda var bassı kötü şöyle kötü böyle kötü diyende var ne yapacağım bilmiyorum valla.

En fazla 300 lira dolaylarında:
  • Bassı kuvvetli
  • Mikrofon kalitesi görüşme için yeterli
  • Film izlerken, oyun oynarken gecikme yapmayacak
Bir bluetooth kulaklık önerir misiniz?

Birde kulaküstü mü kulakiçi mi tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben JBL T460BT kullanıyorum gayet memnunum. Dip ses var gibi ama rahatsız olmadım fark ettirmedi bana kendisini pek. Basslar önemli demişsiniz bence bassları gayet kaliteli. T500BT T460B'nin üst modeli zaten ve her ne kadar deneyimleme fırsatı yakalayamamış olsam da T460BT hakkindaki düşüncelerimden yola çıkarak önericeğim bir cihazdır.

Ben JBL T460BT kullanıyorum gayet memnunum. Dip ses var gibi ama rahatsız olmadım fark ettirmedi bana kendisini pek. Basslar önemli demişsiniz bence bassları gayet kaliteli. T500BT T460B'nin üst modeli zaten ve her ne kadar deneyimleme fırsatı yakalayamamış olsam da T460BT hakkindaki düşüncelerimden yola çıkarak önericeğim bir cihazdır.
Hocam peki hiç bilgisayarda denediniz mi? Veya telefonda oyun oynarken? Ayrıca mikrofon kalitesi nasıl sizce görüşme yapılabilir mi?

Hocam peki hiç bilgisayarda denediniz mi? Veya telefonda oyun oynarken? Ayrıca mikrofon kalitesi nasıl sizce görüşme yapılabilir mi?
Mikrofonu gayet başarılı. Arama yaparken karşı tarafa özellikle sordum "Sesim iyi geliyor mu?" gibisinden ve aldığım yanıt da iyi olduğuydu. İphone 5 kullanıyorum bu yüzden pek mobil oyun oynayamıyorum bu nedenle deneme şansım olmadı fakat video izlerken gecikme yoktu. Kuzenimin bilgisayarında denedim film falan izledim bu olayın üzerinden baya bi süre geçti fakat iyiydi diye HATIRLIYORUM.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı