300 TL bütçe ile mouse ve klavye önerisi

MUSA TOSBIYIK

Decapat
300 TL bütçem var ama hangi RGN mekanik klavye ile hangi RGB mouse alacağımı bilemedim:D

Mouse Razer Deathadder tarzı yani küçük el için mouse istiyorum...
Klavye RGB olsun RBW olmasın bir de fonksiyonlu olsun...

Nen Gamepowerı'n bane mouse ve Warlock klavyeyi düşünüyordum ama siz alma demişsiniz ondan almadım.
Sonra JD 610 alcaktım onada almayın yazmışsınız.
Şimdi söz sizde.

Son düzenleyen: Moderatör:
300 TL bütçem var ama hangi RGN mekanik klavye ile hangi RGB mouse alacağımı bilemedim:D

Mouse Razer Deathadder tarzı yani küçük el için mouse istiyorum...
Klavye RGB olsun RBW olmasın bir de fonksiyonlu olsun...

Nen Gamepowerı'n bane mouse ve Warlock klavyeyi düşünüyordum ama siz alma demişsiniz ondan almadım.
Sonra JD 610 alcaktım onada almayın yazmışsınız.
Şimdi söz sizde.

Mouse olarak
G300S
Klavye olarak
James Donkey 610

Mouse olarak CM Mastermouse S RGB öneririm. İndirimde 100 TL'ye almıştım. Memnunum. Klavye olarak bir şey diyemiycem.
G300S önermiyorum. Eski mousemdu. CM'ye geçmeden önce kullanıyordum. Sorunları var. Çift tıklama yapıyor. Tutukluk yapıyor. CM çok daha kaliteli.

JD gibi kalitesiz markaları sırf RGB diye tercih etme, pişman olursun.

Aşağıdaki set son derece kaliteli. Fare alt seviye de olsa kullanılabilir.

Kaliteli fare istiyorsan bu klavyenin faresiz versiyonunu alıp G102 alabilirsin.

Cooler Master MasterKeys Lite L Combo RGB Mekanik Hisli Gaming Klavye Mouse Set | ITOPYA
JD 610 un genel olarak geri dönüşleri gayet olumlu. Mekanik değil ise sadece klavyeye RGB için bu kadar para gereksiz gibi duruyor zaten.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı