300 TL büyük oyuncu faresi öneri

Bütçe
300TL
Blood marka önerdiğini bir fare var mıdır?
Şimdi baktım da alınıcak bir fare gibi gözükmüyor bu bütçede skatezleri kötü sensörünü bilmiyorum ama malzeme kalitesi dışında bir şey göremedim ben bu bütçede bu fareye para vermeyin. (Sensörü de kötüymüş ayrıca bu bütçede daha iyi alternatifleriniz var.)

Şimdi baktım da alınıcak bir fare gibi gözükmüyor bu bütçede skatezleri kötü sensörünü bilmiyorum ama malzeme kalitesi dışında bir şey göremedim ben bu bütçede bu fareye para vermeyin.
O zaman Rival 3 ya da Aerox 3 alacağım ama delikli ve hafif fare tipine alışık olmadığım için Rival 3 alacağım. Tek sıkıntı Amazon'dan almak istiyorum ama 350TL gözüküyor sizce farklı bir siteden daha ucuza mı alayım yoksa inidirime girmesini mi bekleyeyim?

Rival 3 için mouse pad önerebilir misiniz? (Çok pahalı olmasın lütfen )

O zaman Rival 3 ya da Aerox 3 alacağım ama delikli ve hafif fare tipine alışık olmadığım için Rival 3 alacağım. Tek sıkıntı Amazon'dan almak istiyorum ama 350TL gözüküyor sizce farklı bir siteden daha ucuza mı alayım yoksa inidirime girmesini mi bekleyeyim?

https://www.itopya.com/steelseries-rival-3-rgb-gaming-mouse/ burda 250 tl

Bütçe belirtin ona göre bir öneri yapayım.

Mousepadlerle aram hiç iyi olmadığı için dandik bir mousepad ile kaliteli bir mousepad arasındaki fiyat farkı ne kadar olur bilmiyorum. Ama kaliteli denebilecek uygun bütçeli bir mouse pad fena olmaz. Zaten şu anda test kitabını mousepad olarak kullandığım için ultra mega kaliteli bir şey beklemiyorum.

İtopya güzel bir site biliyorum ama Amazon müşteri memnuiyeti (iade) konusunda çok daha güçlü. Daha birkaç gün önce iade ile ilgili bir olay yaşadım ürün sizde kalsın parasını verelim demişlerdi.

Dostum bir de Rival 3'ün sitesinde grip tutuş şekli yok ama Aerox'da var. Bir sorun olur mu?

Mousepadlerle aram hiç iyi olmadığı için dandik bir mousepad ile kaliteli bir mousepad arasındaki fiyat farkı ne kadar olur bilmiyorum. Ama kaliteli denebilecek uygun bütçeli bir mouse pad fena olmaz. Zaten şu anda test kitabını mousepad olarak kullandığım için ultra mega kaliteli bir şey beklemiyorum.

İtopya güzel bir site biliyorum ama Amazon müşteri memnuiyeti (iade) konusunda çok daha güçlü. Daha birkaç gün önce iade ile ilgili bir olay yaşadım ürün sizde kalsın parasını verelim demişlerdi.

Dostum bir de Rival 3'ün sitesinde grip tutuş şekli yok ama Aerox'da var. Bir sorun olur mu?
Sizin elinize uygun Haste var gibi gözüküyor bu iki mouse da da tutarken sorun yaşayabilirsiniz.
Zaten Rival 3 ü ve Aerox 3 ü son çare olarak önerdim.

Haste elinize daha iyi bir şekilde oturucaktır.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı