300 TL civarı gitar önerisi

• Konuyu başlatan Yas1n
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 962
Cutway de ses bozulması oluyor mu? Ve diyelim ki ileride normal olana geçtim zorlanabilir miyim? Bir de solo çalmak derken tam olarak ne oluyor?

Ses bozulması olmaz. Solo çalarken daha asağı perdeleri kullanabilmek için kesiktir orası. İleride normal alırsan çalmakta zorlanırsın ama bunun alışmakla alakası yok şimdi alsan şimdi de zorlanırsın orada eline engel olur.

Ses bozulması olmaz. Solo çalarken daha asağı perdeleri kullanabilmek için kesiktir orası. İleride normal alırsan çalmakta zorlanırsın ama bunun alışmakla alakası yok şimdi alsan şimdi de zorlanırsın orada eline engel olur.
Anladım. Peki önerdiğiniz model nedir?

Benim de ikinci gitarım CBK 3900 idi. Hocalarımın dediği gibi 2. el alabilirsiniz. Yıllanmış gitar sağlamsa daha iyi olur.

Cutway de ses bozulması oluyor mu? Ve diyelim ki ilerde normal olana geçtim zorlanabilir miyim? Birde solo çalmak derken tam olarak ne oluyor?
Kesiminin ses değişiminden ziyade estetiğiyle ve perde açıklığıyla alakası var, o kadar seneden sonra gitarı elime aldığımda halen güzel ses elde edebiliyorum. Tabii ki sonrasında geçtiğim orta seviye akustik gitarım kadar güzel bir ses dağılımı vermiyor fakat fiyatını hak ettiğini ve yeterince kaliteli olduğunu düşünüyorum. Tercih edebilirsiniz.

Hocam zaten atmıştım ama gözünüzden kaçtı herhalde buyurun. Bu modeli ikinci el bulup almanızı tavsiye ederim. Barcelona LC 3900 CBK Cutaway Klasik Gitar Fiyatları
Evet görmemişim kusura bakmayın. Tamam o zaman bu gitarda karar kıldım sağ olun iyi akşamlar.
Hocam zaten atmıştım ama gözünüzden kaçtı herhalde buyurun. Bu modeli ikinci el bulup almanızı tavsiye ederim. Barcelona LC 3900 CBK Cutaway Klasik Gitar Fiyatları
Bu nasıldır sizce ?

JWIN Cg-3801 Klasik Gitar-sunburst

Bu nasıldır sizce ?

Bu nasıldır sizce ?

Evet görmemişim kusura bakmayın. Tamam o zaman bu gitarda karar kıldım sağ olun iyi akşamlar.

Bu nasıldır sizce ?

@tersgen4199 ne dersiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı