300 TL dambıl seti önerisi

Başlayalı ne kadar oldu? Daha önce salona gittin mi? Hareketlerin mekaniklerini biliyor musun? Bunlar önemli şeyler.

3 ay spor salonuna gittim.
Şöyle bir şey alabilirsin. 15 kg + 15 kg şeklinde Ağırlığı istediğin gibi ayarlayabilirsin. Youtube'den çalışmak istediğin bölge ile ilgili videoyu aç oradan bakarak yap.
Benim tavsiyem bir adet barfiks barı alman. Barfiks çekemiyorsan sarı direnç bandını ayağına geçirip öyle yapmaya çalış. Vücut ağırlığın ile çalışman daha verimli olur ilk etapta.

Şöyle bir şey alabilirsin. 15 kg + 15 kg şeklinde Ağırlığı istediğin gibi ayarlayabilirsin. YouTube'dan çalışmak istediğin bölge ile ilgili videoyu aç oradan bakarak yap.
Benim tavsiyem bir adet barfiks barı alman. Barfiks çekemiyorsan sarı direnç bandını ayağına geçirip öyle yapmaya çalış. Vücut ağırlığın ile çalışman daha verimli olur ilk etapta.

Barfiks barını eve kurmamam ev kira kapıya falan zarar gelirse olmaz o yüzden barfiks çekecek yer bulamıyorum cidden.
Ve barfiks çekemiyorum bende buldum yere asılıyorum asılı kalıyorum.
Bir de ECGspor'un dambılları çok büyük diye biliyorum.
Delta daha iyi değil mi?
Şöyle bir şey alabilirsin. 15 kg + 15 kg şeklinde Ağırlığı istediğin gibi ayarlayabilirsin. YouTube'dan çalışmak istediğin bölge ile ilgili videoyu aç oradan bakarak yap.

Bu daha iyi değil mi?

Son düzenleme:
Barfiks barını eve kurmamam ev kira kapıya falan zarar gelirse olmaz o yüzden barfiks çekecek yer bulamıyorum cidden.
Ve barfiks çekemiyorum bende buldum yere asılıyorum asılı kalıyorum.
Bir de ECGspor'un dambılları çok büyük diye biliyorum.
Delta daha iyi değil mi?

Bu daha iyi değil mi?
Deltanın plakalarının kapakları olduğu için gevşeyebilir diye tahmin ediyorum ama fark etmez yakın fiyat zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı