300 TL drag click fare önerisi

Bütçe
300
Yapınca bir 16 falan olsun demişsiniz de hocam mouse kendisi drag Click yapmıyor. Yani drag Click faresi diye bir şey yok, daha yatkın olanlar vardır tabii ancak her türlü sizin el becerinize kalıyor. Yapan insan en kötü fareyle de yapar, en iyisiyle de. Çok da takmayın. Razer DH V2 veya Viper Mini önerebilirim.

Yapınca bir 16 falan olsun demişsiniz de hocam mouse kendisi drag Click yapmıyor. Yani drag Click faresi diye bir şey yok, daha yatkın olanlar vardır tabii ancak her türlü sizin el becerinize kalıyor. Yapan insan en kötü fareyle de yapar, en iyisiyle de. Çok da takmayın. Razer dh V2 veya Viper Mini önerebilirim.

Hocam dh V2 ve Viper Mini optik sensor oldugu icin mesela 10 ms sürede 3 tiklama yaparsaniz 1 olarak algilar double Click desteklemedigi icin. Drag Click icin mouse evet vardir.

18 CPS yapsa 9 CPS alir.

Yapınca bir 16 falan olsun demişsiniz de hocam mouse kendisi drag Click yapmıyor. Yani drag Click faresi diye bir şey yok, daha yatkın olanlar vardır tabii ancak her türlü sizin el becerinize kalıyor. Yapan insan en kötü fareyle de yapar, en iyisiyle de. Çok da takmayın. Razer DH V2 veya Viper Mini önerebilirim.
Her fare drag click yapmiyor. Fareye göre değişir. Razer, jjtter click için uygun.

Her fare drag Click yapmiyor. Fareye göre değişir. Razer, jjtter Click için uygun.

Valla hocam zamanında ben de Minecraft oynuyordum, o zamanlar da Viper Mini kullanıyordum. Bir de Microsoft'un eski bir faresi vardı bende, Microsoft fare ile çok daha rahat jitter yapıp daha hızlı tıklayabiliyordum.

Geri
Yukarı