300 TL ekipman önerisi

Önerdiğiniz mouse ve fare yurt dışından geliyor, uzun süre bekletebilir. Ayrıca sepette 22 lira gümrük vergisi ve 40 lira kargo ücreti çıkıyor.

Bir ürünün fiyatı iyi olup olmadığını belirtmez, sizin attığınız Rampage daha beter.

@FRAGX evet, elinize uyacağını düşünüyorsanız alabilirsiniz.
Şahsen kullandığım için beter olduğunu düşünmüyorum , uzun süre bekletme konusunda haklısınız.
Ben fiyatına göre değil kalitesine göre yargılıyorum kalitesiz ise almamın ne anlamı var.
Hocam haklısınız ben bile farkına vardım çok yanlış ürünler önermişim iyi sosyaller.

Bu Gamenote iyi mi?
Değil.

Şahsen kullandığım için beter olduğunu düşünmüyorum, uzun süre bekletme konusunda haklısınız.

Hocam haklısınız ben bile farkına vardım çok yanlış ürünler önermişim iyi sosyaller.

Teşekkür ederim size de.
Değil.

Gerçekten ben artık aşırı kararsız kaldım herkes başka bir şey öneriyor ne yapacağım ben?

Teşekkür ederim size de.

Gerçekten ben artık aşırı kararsız kaldım herkes başka bir şey öneriyor ne yapacağım ben?
Hocam bende altarnetif önereyim fakat @244765 hocamın tavsiye ettiği en iyi seçim olarak duruyor. Bu fiyat bandında bende zorlanıyorum bazen kalitesiz şeylere yanaşabiliyorum af görün.

Hocam bende altarnetif önereyim fakat @244765 hocamın tavsiye ettiği en iyi seçim olarak duruyor. Bu fiyat bandında bende zorlanıyorum bazen kalitesiz şeylere yanaşabiliyorum AF görün.

Hiç önemli değil ben almayacağım abim alacak o yüzden parasının boşa gitmesini istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı