300 TL fare önerisi

Bütçe
300

furkan kayra

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, kablosuz olması önceliğim en fazla 300 TL bütçeyle oyuncu faresi arıyorum ve birkaç araştırmamda Razer Basilisk X HyperSpeed'i buldum ama kalitesi ile ilgili birkaç kötü yorum gördüm. Tavsiye eder misiniz?
Şu an kullandığım bozulan farem ASUS TUF Gaming M3.

Katar Pro Wireless.

Rival 3 Wireless. (bütçe aşarsa çok konforlu)

Razer Basilisk X HyperSpeed'de iyi zaten bu bütçede ki kablosuzlarda kalitesizlik olacaktır.

Katar Pro mu Razer mı?
Ya da kablolu mu tercih etmeliyim bu fiyata.

Ben olsam bütçe aşıp Rival 3 Wireless tercih ederdim ama aşamıyorsan ve kablolu arıyorsan normal Rival 3 de gayet güzel. Katar Pro ile Razer arasında çok fark var sensör vb. olsun ben olsam Razer seçerdim.

Merhaba, kablosuz olması önceliğim en fazla 300 TL bütçeyle oyuncu faresi arıyorum ve birkaç araştırmamda Razer Basilisk X HyperSpeed'i buldum ama kalitesi ile ilgili birkaç kötü yorum gördüm. Tavsiye eder misiniz?
Şu an kullandığım bozulan farem ASUS TUF Gaming m3.

Bu yeni modeli (2020-2021)
Yıllardır Bloody kullanıyorum çok memnunum kaliteli mouseleri var 3 yıldır kullanıyorum ilk günkü gibi tavsiye ederim.
Not: Kullandığım model A90.

Kablosuz

Kablolu

Bu yeni modeli (2020-2021)
Yıllardır Bloody kullanıyorum çok memnunum kaliteli mouseleri var 3 yıldır kullanıyorum ilk günkü gibi tavsiye ederim.
Not: Kullandığım model a90.

Bende Bloody kullandım güzel mouse olduğuna eminim ama kablolu olarak bu bütçeye çıkamam .
Kablosuz.

Kablolu.

Razer Basilisk X HyperSpeed daha mantıklı değil mi? Bu fiyat farkına değer mi?

ASUS'un geri ödeme olayı hala devam ediyor mu?
Devam ediyorsa direk alacağım.

Geri ödeme olayı anakart için geçerli öyle bir durum söz konusu değil farelerde. Ama ortalama 150-200tl indirim var bence kaçmamalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı