300 TL fare önerisi

Bloody V7MA kullandım bu da V7M modeli tek farkı makro kapalı geliyor. Çok iyidir.
V7M

Edit: Attığım link outletmiş. 30-40 tl daha fazlaya mevcut makro açık modelleri (V7MA).

G102 daha önce kullandım. Açıkçası ben bayağı memnun kalmıştım. Fakat bu bütçede Razer DeathAdder Essential daha mantıklı tercih olur.

Razer DeathAdder Essential;
1668507779895.png

Logitech G102;
1668507855422.png

Sensör bakımından Razer DeathAdder Essential önde. O tercih edilmeli.

25 TL cebinde kalır kendim kullandığım bir mouse, makrolu ve yazılımı sayesinde farklı renk seçeneklerine ayarlana biliyor.

Mouse link:

Mouse yazılımı:

G102 daha önce kullandım. Açıkçası ben bayağı memnun kalmıştım. Fakat bu bütçede Razer DeathAdder Essential daha mantıklı tercih olur.

Razer DeathAdder Essential;
Eki Görüntüle 1573175

Logitech G102;
Eki Görüntüle 1573178

Sensör bakımından Razer DeathAdder Essential önde. O tercih edilmeli.
Essential 10.5ms click latency değerine sahip. Milisaniye diye küçümsenmemesi lazım, bu değer çok rahat hissettirir. Bu bütçede Aorus M4 önerebilirim:
Satıcının sıkıntılı olduğunu belirteyim. Buradan alan bir arkadaş mouse'un tıklarının basmadığını söylemişti. Algılamama değil direkt basmıyormuş. Ne kadar doğru bilemeyeceğim ama pek güvenilir değil.

Onun dışında Delux M700 3327 sensörlü olanını öneririm. A825 berbat bir sensör. Şu anda 350TL olmuş ama sık sık 300'e düşüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı