300 TL fare önerisi

Bir mouse alıp 3-4 yıl kullanmak varken niye daha nerde yapıldığı belli olmayan mouse alıp parasını çerçöp etsin ki. Sayın @Kaan Diktaş 'a katılıyorum. Önerdiği mouse gayet yeterli, uzun yıllar götürür sizi.

Bi Steelseries kalitesinde olmasa da daha yakın bi fiyata bunu da öneririm. Mobilde inidirim veriyor sanırım 300 lira civarına geliyor.

Arkadaşlar 300'e ne olursa zaten bunca zaman Max 100 liralık kullanmışımdır
Mobil uygulamadaki indirimle 300 lira civarına geliyor. Steelseries kadar olmasa da sağlam mouse 3-4 yıl götürür seni.

Arkadaşlar 300'e ne olursa zaten bunca zaman Max 100 liralık kullanmışımdır

300'e olmuyor işte, 100 liralık kullandığınla arasında fark yok denecek kadar az olacak. O yüzden elindeki kullanılamayacak haldeyse A101 faresi falan al. Biriktir adamakıllı bir mouse al. Hem kafan rahat olur, hem uzun süre kullanırsın. Yukarıda önerilen Lenovo fareye bir göz at.

300'e olmuyor işte, 100 liralık kullandığınla arasında fark yok denecek kadar az olacak. O yüzden elindeki kullanılamayacak haldeyse A101 faresi falan al. Biriktir adamakıllı bir mouse al. Hem kafan rahat olur, hem uzun süre kullanırsın. Yukarıda önerilen Lenovo fareye bir göz at.

Lenovo fare tamam ama SteelSeries bir tık benim için pahalıya kaçar.

Önerim hati Ultra ama bütçe çıkmazsa M300s daha iyi olur.

Hocam Rampage neden bu kadar muhalifsiniz acaba.

50 TL'lik Çin malı ürünlere iki ışıklandırma ve marka logosu basıp 2 yıl garantiyi verip satıyorlar sonra bilmeyen arkadaşlarda alıyor zaten 2 yıl garantili bütçem içinde uygun diye ardında 5-6 ay sonra arıza veriyor garanti servisi yardımcı olmuyor olsa da olumlu yönde olmuyor. 300 TL'lik mouse için uğraş değişime ya da iadeye.

muhtemelen linç yicem ama cidden güzel bi mouse ya kimse niye sevmiyo bunu ben 3 yıldır kullanıyorum mukemmel bişey double click tuşuna basılı tuttun mu otomatik jitter click yapıyo sağ sol tuşlara mikrafon atanabiliyo bence tam bir fp mouse
Ya bu şey değil mi? Benim yüzümde patlayan ışığın markası :D
Asla ama asla alınmaz.

50 TL'lik Çin malı ürünlere iki ışıklandırma ve marka logosu basıp 2 yıl garantiyi verip satıyorlar sonra bilmeyen arkadaşlarda alıyor zaten 2 yıl garantili bütçem içinde uygun diye ardında 5-6 ay sonra arıza veriyor garanti servisi yardımcı olmuyor olsa da olumlu yönde olmuyor. 300 TL'lik mouse için uğraş değişime ya da iadeye.

Gamepower'da öyle diyorlar biliyor musunuz siz.

Geri
Yukarı