300 TL Fare Önerisi

Yakın zamanda çıkan Deathadder v2'ye gözatabilirsin. Deathadder'larda sık karşılaşılan çift tıklama probleminin yaşanmaması için switchlerde kızılötesi sistem kullanmışlar.

Yakın zamanda çıkan Deathadder v2'ye gözatabilirsin. Deathadder'larda sık karşılaşılan çift tıklama probleminin yaşanmaması için switchlerde kızılötesi sistem kullanmışlar.
Çift tıklama sorununu hiç yaşamadım, hatta ilk defa duydum. Arada biraz fiyat farkı var baktığım modellere göre, diğer farelerden farkı nedir ? Ya da sadece isimden dolayı mı bu kadar pahalı ?

13 liraya aldım, bir şansımı deneyeyim dedim. Şansımı denemek istememin sebebi de, kasa yukarıdayken kabloyu sola toplayarak koyduğumda çok az problem çıkarıyordu, şu an kasa altta olunca dümdüz aşağıdan geliyor. Eskisi gibi yaparsam belki düzelir diye düşünüyorum.

Sorunumun düzelmemesi ve yeni fare alacak olmam takdirde, mousepadime göre seçim yapmam gerekiyor mu ? Razer'ın upuzun control mousepadi var şu an, razer dışında bir fare alsam performans veya kullanış açısından herhangi bir etkisi olur mu ?
Hayır performansa etkisi olmaz rahatlıkla kullanabilirsin.

4 Yıldır Razer DeathAdder kullanıyorum. Fareden cidden çok memnunum ama birkaç aydır farenin kablosu temassızlık yapıyor. Oyun içinde fareyi biraz döndürünce bilgisayar 2-3 saniye görmüyor fareyi ve bu sık sık oluyor, dolayısıyla özellikle Online FPS oyunlarında problem yaratıyor. Farenin kendi programı da algılayamıyor fareyi. Aylardır sorunu çözemedim ve yeni fare almaya karar verdim (hemen olmasa da yakın zamanda). Elim alışık olduğu için aynı fareyi alma düşüncesindeyim, fakat şu an yaşadığım sorunlar beni tedirgin ediyor ileride tekrar yaşatabilir korkusuyla. Yakın fiyat aralıklarında daha iyi bir mouse var mı yoksa gene aynısını mı almalıyım sizce?
Merhaba asus rog strix Evolve modelini öneririm Değiştirilebilir tuş başlıklarının yükseklik farkları 7200 dpı gayet başarılı.

Gaming gecesinden 350 liraya rival 600 siparişi vermiş bulunmaktayım. Umarım elime uyar da pişman etmez.
Şu duruma çok üzülüyorum. Kullandığım fareyi çok seviyorum fakat hiç olmayacak bir sorundan dolayı gereksiz masraf yapmak zorunda kaldım. Ama umarım en azından yeni fare eskiyi aratmaz

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı