300 TL FPS Oyunları İçin Mouse Önerisi

Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Yeni bir fare almak istiyorum. Şimdiki farem Steelseries Rival 100 ve ben bundan bıktım, gına geldi. Aklımda Zowie var. Genellikle CS:GO tarzı oyunlar oynuyorum. Claw grip şeklinde tutuyorum fareyi.
Bütç : 300TL
Boy: 19cm
En: 8 cm
Bana göre en uygun fare nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
350 TL olsaydı G502 önerebilirdim.Kendim kullanıyorum memnunum.G tuşlarını genelde smoke flash için kullanıyorum.Ağırlık konusunda ise ben 2 adet 3.6 gr agırlik taktım.Mouse kendisi çok hafif geldi.Bazı kişiler ağır diyor ama ben agırlik bile taktım.

G502 300TL'ye satın alınabiliyor ama benim size önerim:
Ergonomi ve tutuş rahatlığı olarak ben hayatımda Deathadder kadar rahat bir mouse görmedim. Ama makro tuşları ve yazılım desteği olarak Logitech öndedir diye düşünüyorum.
Satın alırken bilindik yerlerden almanızı öneririm.Hepsiburada'da birçok satıcı var.

Gereksiz ışıklandırma, makro ve 5-6K DPİ bana lazım deil sadece performans istiyorum diyorsan Zowie' den şaşma derim.

Zowie EC1A elime oturacaktır büyük ihtimal deneme şansın varsa bir mağazada dene derim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı