300 TL Gaming mouse seçimi

NoobEller

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, elimdeki mouseden çok sıkıldım 5 yıldır kablosuz ofis mouse olarak geçen Microsoft'un iğrenç Mouse'unu kullanıyorum. 300 TL kadar bütçem var SteelSeries 300S önermişlerdi biraz yorumlara bakınca kronik sorunlu diyenleri gördüm. Bütçe konusunda biraz esneyebilir o konuda sıkıntı yok fazla olmadığı sürece.

Merhaba, elimdeki mouseden çok sıkıldım 5 yıldır kablosuz ofis mouse olarak geçen Microsoft'un iğrenç Mouse'unu kullanıyorum. 300 TL kadar bütçem var SteelSeries 300S önermişlerdi biraz yorumlara bakınca kronik sorunlu diyenleri gördüm. Bütçe konusunda biraz esneyebilir o konuda sıkıntı yok fazla olmadığı sürece.
Bence yakında mouse deneyebileceğin yer varsa dene ona göre al. Çünkü biz sana öneririz eline uymaz bir şey olur boş yere uğraşırsın. Bu mouse işlerinde denemeden almak pek doğru değil.

Eğer imkanın var ise G402 çok güzel bir seçim olacaktır.

Elinin eni ve boyu nedir ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip,claw,palm belirtirsen daha iyi yardımcı olabiliriz.

Yanlış link atmışım :)

Vatan'da falan 480 TL ama burada 280 TL'ye kadar düşmüş bence kaçırma bu mouse u ama yine de yorumlara bak 280 TL bu mouse için fazla güzel bir fiyat çünkü.

Elinin eni ve boyu nedir ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip,claw,palm belirtirsen daha iyi yardımcı olabiliriz.
Elim çok küçük değil aslında galiba pençe şeklinde deniyordu tutuş şeklime. Ofis mousunu avucuma alınca alttaki gibi duruyor. (Laptop kamerasından çektim çok kötü.)

Vatan'da falan 480 TL ama burada 280 TL'ye kadar düşmüş bence kaçırma bu mouse u ama yine de yorumlara bak 280 TL bu mouse için fazla güzel bir fiyat çünkü.
Biraz kaba değil mi çok büyük gibi.

Dosya Ekleri

• WIN_20200925_14_01_58_Pro.jpg
    WIN_20200925_14_01_58_Pro.jpg
    126,1 KB · Görüntüleme: 40
Bence G402 tam senin eline göre bir mouse.
SteelSeries 300s den daha mı iyidir peki ? 280 TL uygun bir fiyat mutlaka bakacağım.
Sen de fikrini belirtir misin sence Logitech mi senin attığın mı?

Senden de fikrini bekliyorum.

Son düzenleme:
Elim çok küçük değil aslında galiba pençe şeklinde deniyordu tutuş şeklime. Ofis mousunu avucuma alınca alttaki gibi duruyor. (Laptop kamerasından çektim çok kötü.)

Biraz kaba değil mi çok büyük gibi.
Elinin boyutu ve tutuş tarzına göre alabileceğin bütçene uygun en iyi fare budur.
Elinin boyutu ve tutuş tarzına göre alabileceğin bütçene uygun en iyi fare budur.
Bu fareyide alabilirsin sensör olarak G203'den çok daha iyi ve kablosuz olmasına rağmen kablolu fare gibi kesintisiz bir performans sunuyor kendim bizzat kullanıyorum öneririm.

Geri
Yukarı