300 TL Güç Kaynağı Önerisi

Teşekkürler ama arkadaşlar vatandan olması gerekiyor değişim yapıyorum. Bir de sadece link atmazsanız sevinirim bana kullanıcı yorumları lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandınız mı siz? Ses, cızırtı yapıyor mu kalitesi iyi midir fsp yi pek bilmiyorum da.. Ucuz yollu olması önemli değil çünkü. Bir de 80+ olursa daha iyi olur sistemim 4000 tl lik sistem psu da iyisinden olsun diyorum.

12V kanalindan 630W veriyor ve gayet F/P degerine sahip. 80+ degerinden bahsetmezseniz sevinirim, zira pek onemi olmadiginin kanitini satirlarca yazarak anlatabilirim.

FSP gayet harika marka.

Ben tam bilmediğimden soruyorum. Sistem 400w istiyorsa 80+ olmayan cpu lar 400 w tan daha fazlasını prizden alıyormuş kullanmadığımız gücün parasını ödüyormuşuz deniliyor genelde. Sizinkini biraz daha açıklayabilir misiniz gidip hemen alayım öyleyse, eskişehir şubesinde de varmış hazır zaten.

Kullanmadigin gucun parasini odemek derken? En kral sistem bile 450W guc tuketiminin ustune cikamiyor. Sizin 400W tuketen sisteminiz faturaya aylik 3TL katki yapar. Enerji verimliliginin katkisi az olur.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı