300 TL Güç Kaynağı Önerisi

RX560 değil de 570 bakın mümkünse.
Bütçemi biraz daha arttırıp 560 almaya karar vermiştim. 570 ile aralarında büyük bir fark var mıdır? Bu arada ekran kartı Aliexpress'ten gelecek. Sizce Çin'den almak mantıklı mı? Alan kişiler çok memnun kaldıklarını belirtiyorlar. Bilindik mağazalardan alacağım.

RX560 değil de 570 bakın mümkünse.
Devir ekonomi devri.
Elektriğe üç ayda bir zam yapılıyor memlekette.
Az yakıp çok kaçan donanım lazım.

RX560 ile 570 arasındaki fark büyük. Bütçem yok diyorsanız yapacak bir şey yok ama fark var baya.
Gametech PSU almayın, kime sorsanız bunu der. Parça kalitesi şimdi olmasa bile bir gün kendisini belli eder. Daha bugün PSU yüzünden ekran kartı yanan arkadaş Gamepower PSU kullanıyordu mesela.

@xMagician
Hocam detay verir misin? Hangi RX 560'ı kaç paraya alacaksın. Diğer bileşenlerin tam olarak nedir? Ekran kartına en fazla ayırabiliceğim bütçe nedir?

@xMagician
Hocam detay verir misin? Hangi RX 560'ı kaç paraya alacaksın. Diğer bileşenlerin tam olarak nedir? Ekran kartına en fazla ayırabiliceğim bütçe nedir?
Geç cevap verdim, kusura bakmayın. US $69.99 18% OFF|SAPPHIRE RX 560 4GB ekran kartı GPU Radeon RX 560D 4G RX560 RX560D grafik kartları bilgisayar oyunu AMD ekran kartı harita HDMI PCI E|Grafik Kartları| - AliExpress Alacağım ekran kartı bu. 500TL'yi fazla aşmak istemiyorum. İstediğim anakartı da bulamadım açıkçası, sanırım onu Türkiye'den almam gerekecek. H55 veya P55, OC destekli bir anakart arıyorum. İşlemcim Xeon x3440.

Geri
Yukarı