300 TL kablosuz kulak üstü kulaklık önerisi

e.n.e.s

Kilopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
5
Bütçem bu kadar, belki 350'ye esneyebilir. Bir de sadece kablosuz değil de jak ile de kullanılabilsin.

Demek bir tek o var. Peki kablolu bir öneriniz var mı?
Hocam Lenovo HD200 buldum 240 TL'ye, bu nasıldır? Anker Q10 bütçeyi çok aşıyor. Bundan başka AUX girişli kablosuz kulaklık bulamadım.
@Mansion

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Anladım hocam, sadece Edifier'ın kendi sitesinde bu fiyata var. Diğer sitelerde anlamadığım şekilde 4-5 katına koymuşlar.
Bir şeyi gözden kaçırmışım :).
1642013754490.png

Hocam HD200'ü aldım, iyi değil dediniz ama maalesef tek seçeneğim buydu. Eğer bütçem olsaydı kesinlikle Anker Q10 alırdım. Bir de HD300 vardı fakat onun malzeme kalitesi bundan daha kötü gözüküyordu. Ürün geldiğinde geri dönüş yaparım, tabii profesyonel bir yorum yapamam normal bir kullanıcı yorumu yapabilirim anca.
Kulaklık geldi, 2 gündür kullanıyorum. Ses kalitesi iyi, pek anlamam ama basslar pek de iyi değil. Tabii bir Anker Q10 kadar olamaz. Bir de kablolu iken kablosuza göre ses seviyesi daha da yüksek oluyor. Batarya konusunda da beklediğimden çok daha uzun süre gidiyor, aldığımda şarj 70 idi hiç şarja takmadan 2 gündür kullanıyorum ancak 50'ye düştü. Bir günde ortalama 2-3 saat kullandım bu kadar düştü. Konfor konusunda ise kulak pedleri kulağımı tam kaplıyor, uzun süre taktıktan sonra ağrıtabiliyor. Bir de biraz sıkıyor gibi hissettirdi. Sanırım anlatacaklarım bu kadar.

Son düzenleme:
Hocam ben de HD200 almayı düşünüyordum, aldığınızdan beri herhangi bir sıkıntı çıkardı mı? Memnun musunuz? Tavsiye eder misiniz?

Geri
Yukarı