300 TL kablosuz kulaklık önerisi

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 3100 / SAPPHIRE NITRO+ RX 5500XT SE 8GB / JAMES DONKEY Sata JD480 / Gigabyte B450M H / Apacer Panther 16 GB 3000 mhz / Power Boost VK-T01B 650W 80+Bronz
Meslek
Yazılım Geliştirici, Bilgisayar Teknikeri
T13 ve Lenovo'un kulaklıkları arasında kaldım. Silikonlu olmasını istiyorum mümkünse. Önerilerinizi bekliyorum.

T13 alın geçin hocam. Bu bütçenin ve forumun gözde ürünü.

Hocam bilginşz var mı bilmiyorum ama sormak istedim. Bazı kulaklıkların öylr bir bass sesi oluyor ki baş ağrıtıyor ve yapısı kaynaklı kulakları acıtıyor. Bunda böyle bir sorun var mıdır peki bilginiz var mıdır?

Hocam bilginşz var mı bilmiyorum ama sormak istedim. Bazı kulaklıkların öylr bir bass sesi oluyor ki baş ağrıtıyor ve yapısı kaynaklı kulakları acıtıyor. Bunda böyle bir sorun var mıdır peki bilginiz var mıdır?
Kulakları acıtma kısmını ben yaşamadım. Bass kısmı fiyatına göre gayet iyi fakat o kadar derin bir bass kalitesine sahip değil. İçerisinde boyut boyut olmak üzere slikonlar gönderiliyor. Kulağınıza uygun olanı kullanarak daha rahat edebilirsiniz.

Anladım çok teşekkürler ilginiz için
Kulakları acıtma kısmını ben yaşamadım. Bass kısmı fiyatına göre gayet iyi fakat o kadar derin bir bass kalitesine sahip değil. İçerisinde boyut boyut olmak üzere slikonlar gönderiliyor. Kulağınıza uygun olanı kullanarak daha rahat edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı