300 TL klavye önerisi

Bütçe
300

cosama

Hectopat
Uzun süre kullanabileceğim sorun çıkartmayacak bir klavye arıyorum membran olması problem değil. Kaliteli ve uzun götürmesi kafi. Önerilerinizi bekliyorum. Bütçe 50 lira kadar taşabilir.

Uzun bir süredir Logitech g213 kullanıyorum ve gayet memnunum. Şu anki fiyatı 400 TL civarlarında sanırım ama indirimden yakalarsaız kaçırmayın derim.

Hocam klavyenin space tuşu basmamaya başladı ve Amazon'dan aldığım klavyeyi iade sürecini başlattım erkenden bu sorunu vermesi üzdü açıkcası.
Keşke almadan önce biraz araştırsaydınız. G213'ün kronik tuş basmama sorunu var. Gamenote klavyelere bakabilirsiniz.

Keşke almadan önce biraz araştırsaydınız. G213'ün kronik tuş basmama sorunu var. Gamenote klavyelere bakabilirsiniz.

Hocam yakın arkadaşlarda aynı klavyeden vardı çoğu uzun süredir kullanıyoruz ve sorunsuz bu fiyata en iyi opsiyonlardan dedikleri için aldım fakat şanslıyım ki 1 hafta oldu alalı iade süresini geçmedi ve iade ettim gameote hiç duymamıştım güvenilir midir?

Hocam yakın arkadaşlarda aynı klavyeden vardı çoğu uzun süredir kullanıyoruz ve sorunsuz bu fiyata en iyi opsiyonlardan dedikleri için aldım fakat şanslıyım ki 1 hafta oldu alalı iade süresini geçmedi ve iade ettim gameote hiç duymamıştım güvenilir midir?
Öncelikle arkadaşlarınıza bir sorun çıkmadı diye o ürün iyi olmaz. Herkes kendi kullandığı malı över. Ben düşük bütçeli klavye pek kullanmadım fkata o bütçedeki ürünlerin çoğu fason mal. Fakat Redragon ve Gamenote ürünleri gayet iyidir bakabilirsiniz. Zaten klavyeden üyeler eğer gelirse aynı şeyi yazacaktır.

Geri
Yukarı