300 TL klavye önerisi

Bütçe
200-300
Kardeşim sakın ol. Benimki sadece öneri ve zaten bu fiyatlara çok iyi ürünler almazsınız.
Bu ürün ile ilgili pek bir bilgim yok ama Cooler Master'ın ürünleri kaliteli olur.

Bu ürün ile ilgili pek bir bilgim yok ama cooler master 'ın ürünleri kaliteli olur

Ama bence bu tür ucuz ürünler alıcağınıza 100 tl ye falan kalitesiz ürünler alın ve sonra bozuldukça yenisini alın yani 600 tl nin altındaki çoğu ürün zaten malzemesi kalitesiz
Ama bence bu tür ucuz ürünler alıcağınıza 100 tl ye falan kalitesiz ürünler alın ve sonra bozuldukça yenisini alın yani 600 tl nin altındaki çoğu ürün zaten malzemesi kalitesiz

Arkadaşlar farkındayım kaliteli bi ürün almak için bütçem çok kısıtlı ancak elimden gelen bu,piyasaya çok baktım ve öle kaliteli denilebilcek çok az ürün var ancak az önce yine baktım ve şu klavye nasıl sizce,hepinizin yorumu çok önemli

evet şimdi attığım klavyelerin kullanıcı yorumlarına ve youtube da olan uzun kullanım videolarına baktım ve çoğu Redragon markasını öneriyor.

Hocam Redragon daha kalitelidir evet onu alın derim.

numpad'i olmayan bir klavye ama çok sorun çıkarıcağını sanmıyorum alışırım zamanla büyük bir ihtimalle
Hocam zaten numpad çok kullanılan bir şey değil şimdiden hayırlı olsun.
İyi forumlar.

Kırmızı switch : Bu klavyeyi öneririm kaç aydır kuzenim kullanıyor aşırı memnun
Mavi switch : Rampage RMK-GX7 STRIKE Siyah USB Rainbow Aydınlatmalı Q Blue Switch Gaming Oyuncu Mekanik Klavye Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Hocam zaten numpad çok kullanılan bir şey değil şimdiden hayırlı olsun.
İyi forumlar.
Mavi switch çok mu ses çıkarır bilemedim şimdi,ancak ses sorunu benim için bi engel değil bunu da belirtmek isterim

attığın klavyeyi'de inceliyip dönceğim dostum teşşekürler

Mavi switch çok mu ses çıkarır bilemedim şimdi,ancak ses sorunu benim için bi engel değil bunu da belirtmek isterim

attığın klavyeyi'de inceliyip dönceğim dostum teşşekürler
Mavi kırmızıya göre biraz daha ses çıkarır.

Aslında o dediğiniz kullanımla alakalı. Arkadaşım 1.5 yıldır o klavyeyi kullanıyor, bir şey olmadı.
Sizin GameNote'unuz da kullanımla alakalı. Bu arkadaşı dinleyip sakın Gamepower almayın, Rampage almayın. Gamenote güzeldir sizi yarı yolda bırakmaz.
Alınmaz. Kısaca çöp.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…