300 TL Klavye Tavsiyesi

Bütçe
300

Melihdogan01

Femtopat
Daha fazla  
Ben 300 TL ile bir klavye almak istiyorum hatta elimde birkaç seçenek de var; Redragon kumara, Xiaomi mekanik klavye veya Logitech G213. Eğer farklı öneriniz varsa belirtirseniz sevinirim.

Yazacak olacaktır internette diğer uygun klavyeler için (Gamepower, Rampage, Rush gibi) hep kötü olduğuna dair yazılar gördüm. O yüzden bu klavyelere yaklaşmak istemiyorum. Zaten en son 450 500 arası bir fiyata Rampage marka mekanik klavye almıştım 7 8 ay önce ve W tuşu yazmamaya başlamıştı 2 ay sonra.

Mekanik için takıntım yok oyunlar için daha iyi diye seçenekleri değerlendiriyorum ama olursa kırmızı Switch lazım. Işık da tuşları gösterecek kadar olsa yeter. Multimedya tuşları da fazladan olursa bu da benim için bir artı çünkü oyundayken FN ve F tuşları ile yapmak zor oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
25-27 Kasım'da Trendyol'da Black Friday indirimleri var. 11 Kasım'daki kampanyada 300/100 kupon tanımladılar. Her hesaba tanımlanmıyor, sana gelmediyse DH Forum çek satışa bakarsın 25 Kasım'da. Diğer siteleri de takip edip en uygun yerden alırsın. Hesabıma tanımlanan kupon, kombo vs. derken 420 liralık kulaklığı 250 liraya aldım ben. Kampanyaları takip edin ve en geç bu kampanya döneminde alın beklemeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı