300 TL Klavye ve Mouse Önerisi

Genel olarak bilinen markalara yönelmenizi tercih ederim, örnek olarak Thermaltake, Cooler Master, Logitech gibi ama bilindiği üzere Logitech'in ürünleri pahalı olduğu için bütçenizi aşar. Fakat 400-450 TL'ye hem mekanik klavye hem de Logitech'in G102 Prodigy Mouse'unu alabilirsiniz, şahsen ben Logitech ürünü kullanıyorum mouse tam anlamıyla fiyatına göre mükemmel linkini bırakacağım. Klavye içinde birkaç ürün linki bırakacağım onlara bir göz atmanızı tercih ederim.
Klavye+mouse set için;
Thermaltake:
CoolerMaster:
.
Mekanik klavye;
.
Logitech G102 Prodigy mouse;
.

Vallahi hocam bilemedim klavye ve mouse ye bir dünya para da bayılmak istemiyorum.

.

Fare kişiye göre değişir ama klavye gayet güzel F/P.

Genel olarak bilinen markalara yönelmenizi tercih ederim, örnek olarak Thermaltake, Cooler Master, Logitech gibi ama bilindiği üzere Logitech'in ürünleri pahalı olduğu için bütçenizi aşar. Fakat 400-450 TL'ye hem mekanik klavye hem de Logitech'in G102 Prodigy Mouse'unu alabilirsiniz, şahsen ben Logitech ürünü kullanıyorum mouse tam anlamıyla fiyatına göre mükemmel linkini bırakacağım. Klavye içinde birkaç ürün linki bırakacağım onlara bir göz atmanızı tercih ederim.
Klavye+mouse set için;
Thermaltake:
CoolerMaster:
.
Mekanik klavye;
.
Logitech G102 Prodigy mouse;
.
Çok sağolun hocam. Mause boyut nasıldır ? Elim çok büyük.

.

Fare kişiye göre değişir ama klavye gayet güzel F/P.

200 TL'ye mekanik alır sanki :(

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı