300 TL klavye ve mouse pad önerisi

Altuğ karatekin

Hectopat
Fazla bir bütçem yok, arkadaşlar. Klavye almak istiyorum mekanik olması önemli ve red switch olursa iyi olur. Gamepower Ogre yanına da Gamepower 90x30 mouse pad düşünüyorum 80 TL'ye. Ona göre 300 TL civarı klavye önerilerinizi bekliyorum.

Bu bütçede red Switch klavye önermem. Gamepower ve Rampage markalarını tercih etmemenizi tavsiye ederim.
Klavye olarak:
Mouse pad olaraksa Trendyol'dan falan 30 TL'ye satılan herhangi bir ürünü alabilirsiniz. Sıkıntı çıkaracağını sanmam.

Bu bütçede red Switch klavye önermem. Gamepower ve Rampage markalarını tercih etmemenizi tavsiye ederim.
Klavye olarak:
Mouse pad olaraksa Trendyol'dan falan 30 TL'ye satılan herhangi bir ürünü alabilirsiniz. Sıkıntı çıkaracağını sanmam.
Bu klavyenin switch markası nedir yazmıyor. Pad için de emin değilim ucuzların yüzeyi bazen sıkıntı çıkartabiliyor.

Klavyede content Switch kullanılıyor. Pad için kararı size bırakıyorum.

Pad olarak bunları buldum hangisini tercih edeyim ikisi de güzel duruyor. Content Switch'leri hiç duymadım biraz bakınayım güzellerse düşünebilirim. Bir de Trust'ın bir klavyesi vardı adını unuttum onu çok öneriyorlardı.

Pad olarak bütçenize uyanı alın derim. Trust klavye olarak büyük ihtimal bu bütçede önerdikleri klavye membrandır. Benim attığım klavye mekanik.

Geri
Yukarı