300 TL kulak içi kulaklık önerisi

FaustiN

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci Hemşire
Önceliğim ses kalitesi ve dayanıklılığı, bt ya da kablolu olması fark etmiyor. Marka takıntım da yok.
Bütçem maksimum 300 lira.
Şu an için listemde Sennheiser cx275s var.

Ben Haylou T15 kullanıyorum, hepsiburada'dan almıştım. Alalı 8 ay kadar oluyor ve hiçbir sorunu yok. Şarjı 3 saate kadar gidiyor ve hiç bağlantı kopması yaşamadım. Kutusunun da bataryası 2200mAh ve bitene kadar neredeyse 10-12 kez şarj edilebiliyor. Ben de ses kalitesi ve bass özellikli arıyordum sesi çok saf geliyor, cızırtıya dair bir şey yaşamadım ben.

Normalin üstü ve altı frekansları duyabilen olağanüstü kulaklarınız yoksa 50 TL'ye bile gayet kaliteli markaların ürünleri var.

JBL'in kulak içi kulaklıkları ses kalitesi ve dayanıklılığına göre aşırı ucuz hocam ben olsam JBL alırdım hem bozulursa 2,3 tane daha alınır.

Model örneği verebilir misiniz? JBL pahalı bir marka değil miydi?🧐
Bu son attığımı kullanmadım ama daha yeni olduğu için daha iyidir diye tahmin ediyorum size kalmış pişman olmazsınız ama.

Bende aynı şekilde kulaklık arıyorum dün bu kulaklığa denk geldim sende bakabilirsin. Bütçenin üzerinde fakat gerçekten iyi yorumlar var.

Bu tipte olan kulaklıkların mikrofon sıkıntısı oluyor sanırım ve bu da onlardan gibi. Ayrıca spor falan yaparken de kullanacağım için düşme ihtimali yüksek maalesef ama öneriniz için teşekkürler.
Ben Haylou T15 kullanıyorum, hepsiburada'dan almıştım. Alalı 8 ay kadar oluyor ve hiçbir sorunu yok. Şarjı 3 saate kadar gidiyor ve hiç bağlantı kopması yaşamadım. Kutusunun da bataryası 2200mAh ve bitene kadar neredeyse 10-12 kez şarj edilebiliyor. Ben de ses kalitesi ve bass özellikli arıyordum sesi çok saf geliyor, cızırtıya dair bir şey yaşamadım ben.
Önceki öneriye yazdığım gibi bu tipteki ürünlere pek sıcak bakmıyorum ama teşekkürler.

Geri
Yukarı