300 TL kulak içi kulaklık tavsiyesi

Tekila Harun

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
300 TL civarında kaliteli kulak içi kulaklık arıyorum, FPS oyunları oynarım, ortalama bir ses kastırtsa ve bir de Discord için ortalama bir mikrofona sahip olsa yeter. Ayrıca müzik dinlerim, film izlerim. Ses kalitesi tatmin ederse güzel olur. Biraz da dayanıklı olursa sevinirim çünkü kedim biraz sıkıntı yaratabiliyor :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Mikrofonu bilgisayarda kullanılıyor ancak çok iyi değil.
Belirtmeyi unutmuşum. Kablolu olacak ve bilgisayarda kullanacağım sadece.

300 TL civarında kaliteli kulak içi kulaklık arıyorum, FPS oyunları oynarım, ortalama bir ses kastırtsa ve bir de Discord için ortalama bir mikrofona sahip olsa yeter. Ayrıca müzik dinlerim, film izlerim. Ses kalitesi tatmin ederse güzel olur. Biraz da dayanıklı olursa sevinirim çünkü kedim biraz sıkıntı yaratabiliyor :D
•KZ EDX Pro 1DD
•QKZ VD4
•KZ ED9
•KZ EDS 1DD
•KZ ED12
•QKZ AK6 Pro

Hocam 300-400 bandında en iyisi hangisi bir de bazıları bu kulaklıkların aşırı dandik olduğunu söylüyorlar, pinleri vs. kırılıyormuş

Hocam 300-400 bandında en iyisi hangisi bir de bazıları bu kulaklıkların aşırı dandik olduğunu söylüyorlar, pinleri vs. kırılıyormuş
Hocam pinlerde zorlarsanız eğilme olması normal zaten. 300-400 bandında alabileceğiniz en iyileri. Kulaküstü isterseniz birkaç seçenek bulabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı