300 TL kulak üstü kulaklık önerisi

Makaleler
33
Yer
Osmaniye, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Intel Core 12400F | ASUS Dual RX 6600 | ASUS Prime H610M-K D4 | XPG Gammix D30 2x8 RAM | WD SN570 500GB | FSP Hydro K Pro 500W 80+ | Vento VG10F

GIGABYTE G24F-2 | Logitech G213 | SteelSeries Prime | QP Honeycomb Mousepad | Windows 11 23H2.
Meslek
Öğrenci
Muzik ve video izlemek icin telefon ile kullanilacak. Sesi biraz duzgun versin, sarji biraz uzun gitsin bu kadar. Kulak ustu istiyorum ama kulak ici olarak QCY T13 var onerilen. Kulak ustu olarak ne onerirsiniz?

Hiç adamakıllı kablosuz kulak ustu bulamadim galiba en iyisi QCY T13 gibi gozukuyor.

Bu fiyat bandında kullanım açısından memnun edecek kulak üstü bulmak zor. Amazon'da 400-410TL arasında ttec var. Kullanmadım o yüzden çok net bilgi veremem ama yorumları fena değil.

Muzik ve video izlemek icin telefon ile kullanilacak. Sesi biraz duzgun versin, sarji biraz uzun gitsin bu kadar. Kulak ustu istiyorum ama kulak ici olarak QCY T13 var onerilen. Kulak ustu olarak ne onerirsiniz?

Hiç adamakıllı kablosuz kulak ustu bulamadim galiba en iyisi QCY T13 gibi gozukuyor.

Ben şu anlık QCY T17 kullanıyorum ve memnunum. Bass,tiz falan pek anlamıyorum ama beni tatmin ediyor bu kulaklık.

Fark ettim, adamakilli bir ürün yok. P47 ile devam o zaman. Kirildikca aynisindan aliyorum.

Ben şu anlık QCY T17 kullanıyorum ve memnunum. Bass, tiz falan pek anlamıyorum ama beni tatmin ediyor bu kulaklık.

QCY T13 ile farki nedir? Daha ucuzmus.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı