300 TL kulaklık önerisi

İşte testlerine bakmak istiyorum ama kulaklıklar teknik olarak pek hakim değilim. Yine de araştırayım.

Bir de KZ ZSX gibi kulaklıklar baya büyük. İçinde çok fazla sürücü olduğundan galiba. Ancak Marshall Mode gibi kulaklıklar küçücük. Gerçekten o kadar küçük kulaklık ZSX gibi kulaklıktan daha iyi ses veriyor mu? Çünkü ZSX büyük olduğundan hem içine daha fazla sürücü sığdırıyorlar hem de sürücü çapı büyük oluyor. Yoksa ses kalitesi doğrudan bunla alakalı değil mi?

İşte testlerine bakmak istiyorum ama kulaklıklar teknik olarak pek hakim değilim. Yine de araştırayım.

Bir de KZ zsx gibi kulaklıklar bayağı büyük. İçinde çok fazla sürücü olduğundan galiba. Ancak marshall mode gibi kulaklıklar küçücük. Gerçekten o kadar küçük kulaklık ZSX gibi kulaklıktan daha iyi ses veriyor mu? Çünkü ZSX büyük olduğundan hem içine daha fazla sürücü sığdırıyorlar hem de sürücü çapı büyük oluyor. Yoksa ses kalitesi doğrudan bunla alakalı değil mi?

Bende Ultra bilen biri değilim lakin sürücü çokluğu ya da büyüklüğü en önemlisi değil kalitesi önemli 40 ML olup 50 ML'lik sürücüden daha temiz ses veren kulaklıklar var benim kulaklığım 50 ML sürücüye sahip ama dayımda 40 ML sürücülü bir kulaklık var müzik konusunda benimkinden daha temiz ses veriyor ama oyun perfonması benimkine yaklaşamaz bunlar benim deneyimlerim sen bana fazla güven birçok kişiye danış bende daha bilgili birileri vardır kullanan tanıdıkların varsa onlara sor deneyebiliyorsan dene senin kararın önemli içine sinmiyorsa marshall ZSX al ben karışmam beni alakadar etmez sen kullanıcaksın içine sineni al bence.

Geri
Yukarı