300 TL kulaklık önerisi

Talha Yalcinkaya

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi forumlar. Ağırlıklı olarak FPS oyunu oynuyorum ve genelde takım halinde oynadığım için sürekli iletişim içindeyim. Bu yüzden bana ses kasmamda yardımcı olacak ve iletişim kurabilmem için mikrofonu kaliteli ( bundan kastım oyundan gelen sesi karşıya iletmesini istemiyorum) bir kulaklık arayışı içindeyim. Kulak üstü olursa sevinirim ama bana avantajlarını anlatabilecek biri olursa kulak içine de yönelebilirim. Bütçem Max 250TL ama güzel indirim olan 300TL ürünlere de göz atabilirim yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

İndirimde CM CH321 alınabilir. Ses, mikrofon ve bu bütçe için malzeme kalitesi olarak fazlasıyla tatminkar. Tek sıkıntısı 3-4 saatlik kullanım sonunda ağrı yapabiliyor. Tavsiyem 1.5 saatlik kullanım ardından bir 5 dakika çıkartmaktan yana.

CH321, Tronsmart Sono. CH321 300 lira civarına iniyor.

CH321, Tronsmart Sono. CH321 300 lira civarına iniyor.

İndirimde CM CH321 alınabilir. Ses, mikrofon ve bu bütçe için malzeme kalitesi olarak fazlasıyla tatminkar. Tek sıkıntısı 3-4 saatlik kullanım sonunda ağrı yapabiliyor. Tavsiyem 1.5 saatlik kullanım ardından bir 5 dakika çıkartmaktan yana.

Yardımlarınız için teşekkürler. Hepsini favoriledim indirim belki olur diye bu arada indirim için herhangi bir vakit var mı beklemeli miyim? Bu arada gözüm sitelerde dolaşırken onikuma, razador, Gamepower, Game Booster, Rampage, Frisby gibi markalara takılıyor bu markaları iyi bulan da var kötü bulan da sizce bu saydıklarımdan veya başka bilidiğiniz duyulmamış markaların F/P ürünleri var mı?

Geri
Yukarı