300 TL kulaklık önerisi

Dediğiniz sitelerde genelde bu fiyatlarda kaliteli kulaklıklar olmuyor. Bu kulaklığın mikrofonunu CH321'in mikrofonuna göre daha iyi buluyorum, CH321 bazı insanlara rahat olmayabiliyormuş.

Bu arada CH321 yine indirime girmiş, alınabilecek kaliteli bir kulaklık ama şahsen SGH-30 öneririm.

1 yıldır kullanıyorum fiyatına göre aşırı iyi.
Titreşim motoru var aşırı kaliteli ses veriyor.

Gamepower alınmaz.

1 yıldır kullanıyorum fiyatına göre aşırı iyi.
Titreşim motoru var aşırı kaliteli ses veriyor.

Gamepower Rampage Frisby gibi kalitesiz ürünleri almanızı tavsiye etmiyorum alacaksanız Rampage Drop Plus öneririm tek kaliteli ürünü olabilir diğerleri çöp denilebilir.
Önerilerim;

Alabilirsiniz.

Hocam 3-4 ay önce Rampage Raptor aldım mediamarktan çünkü tek o vardı. Ses kalitesi çok iyiydi 7.1 falan muazzamdı ama Rampage gibi bir marka olduğu için malzeme kalitesi yerlerdeydi plastikten ibaret zaten kablosunda sıkıntı çıktı ses gidip geliyordu . Bende gittim tamire veriyoruz dediler tamirde 25 gün falan kaldı meğersem tamir falan yokmuş geri gidince parayı iade ettiler bende o parayla Rampage Alpha X aldım ses kalitesi önceki raptora göre berbat 7.1 desen 0. Bu yüzden farklı üst kalite kulaklıklar ve ortalama kulaklıklardan kullandıysanız karşılaştırabilirseniz çok sevinirim gene aynı şey olsun istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı