300 TL Kulaklık önerisi

zaynıl

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. 200-300 TL aralığında kulak ağrıtmayan, ses kalitesi ve mikrofon kalitesi iyi olan fiyat performans kulaklık arıyorum. Önerilerinizi yazar mısınız? Teşekkürler.

Mikrofon ve ses kalitesi nasıl?

Benim kullandığım kadarıyla bence 2side fiyatına göre bayağı iyi.

Selam arkadaşlar. Tam tamına 268 TL m var. Kulak ağrıtmayan, ses kalitesi ve mikrofon kalitesi iyi olan fiyat performans kulaklık arıyorum. Önerilerinizi yazar mısınız? Teşekkürler.

GameNote nasıl?
Bilmiyorum ancak ben tercih etmeyeceğim. Ben de 200 TL bütçeyle kulaklık bakıyorum ve forumda Galax ve GameNote haricinde kulaklık önerilmiyor maalesef. Farklı bir şey önereni linçliyorlar sanırım. :D Sharkoon Rush ER3 kulaklığı da inceliyorum, biraz küçük olmasa onu alırdım sanırım.

Bilmiyorum ancak ben tercih etmeyeceğim. Ben de 200 TL bütçeyle kulaklık bakıyorum ve forumda Galax ve Gamenote haricinde kulaklık önerilmiyor maalesef. Farklı bir şey önereni linçliyorlar sanırım. :D Sharkoon rush ER3 kulaklığı da inceliyorum, biraz küçük olmasa onu alırdım sanırım.

Tamam teşekkürler. Güzel bir kulaklık almayı düşünürseniz bu konuya yazmayı unutmayın.

Geri
Yukarı