300 TL kulaklık önerisi

Dediğin modeli hiç duymadım ve kulanmadım yine de senin kararın ama ben önerdiğim kulaklığın arkasında dururm

Gamepower duyup, HyperX Cloud Stinger duymaman çok garip. Gamepower, Rampage gibi markalar çöp markalardır kalitesiz. Daha önce kendim alıp kullanmasaydım yorum yapmazdım fakat tecrübeliyim maalesef.

Onun önerdiği kulaklık gerçekten iyi faket senin önerdiğin berbat. Seni memnun etmesi ürünü iyi yapmaz. Önermeyin eğer yeterince hakim değilseniz konuya.

Berbat bir ürün daha.

Kardeşim adam sormuş tabii ki burada memnun kaldığım tavsiye ettiğim ürünü önereceğim bilmediğim kullanmadığım kulaklık önermiyorum
Ayrıca adamın önerdiği kulaklığı kullanmadım duymadım bilmiyorum dedim boş sallama

Kardeşim adam sormuş tabii ki burada memnun kaldığım tavsiye ettiğim ürünü önereceğim bilmediğim kullanmadığım kulaklık önermiyorum.
Ayrıca adamın önerdiği kulaklığı kullanmadım duymadım bilmiyorum dedim boş sallama.

Üslübunuza dikkat edin. Önerdiğiniz ürünün fiyatına göre kötü olduğunu söyledim; bilmiyordum, öğrendim derseniz sorun olmazdı. Ya da hiçbir şey demeyedebilirdiniz. Ailevi değerlerinize sövmüşümcesine karşılık vermeniz çok gülünç ve saçma.

Kardeşim adam sormuş tabii ki burada memnun kaldığım tavsiye ettiğim ürünü önereceğim bilmediğim kullanmadığım kulaklık önermiyorum.
Ayrıca adamın önerdiği kulaklığı kullanmadım duymadım bilmiyorum dedim boş sallama.

Sen memnun kaldın diye o ürün iyi olacak diye bir şey yok. Daha önce Rampage, Gamepower harici bir ürün kullanmadın sanırım ondan memnun kaldım diyorsun.

Üslübunuza dikkat edin. Önerdiğiniz ürünün fiyatına göre kötü olduğunu söyledim; bilmiyordum, öğrendim derseniz sorun olmazdı. Ya da hiçbir şey demeyedebilirdiniz. Ailevi değerlerinize sövmüşümcesine karşılık vermeniz çok gülünç ve saçma.

Olayın bu kadar büyüyeceğini bilseydim konuşmazdım zaten alttarafı bir kulaklık önerisi yaptık adam gider beğendiği kulaklığın incelemesini izler beğenirse alır

Bu Kullanıyorum ve çok memnunum. YouTube'da inceleme videosu da var. Şarkılarda ki Bass oranı da gayet güzel. USB 7.1 de var. RGB ışıklandırma da var.
Olayın bu kadar büyüyeceğini bilseydim konuşmazdım zaten alttarafı bir kulaklık önerisi yaptık adam gider beğendiği kulaklığın incelemesini izler beğenirse alır
Çok haklısınız hocam. Siz yalnızca kulaklık önerdiniz. İsteyen alır istemeyen almaz. Bu kadar büyütülmeye gerek yok bence de.

Onun önerdiği kulaklık gerçekten iyi faket senin önerdiğin berbat. Seni memnun etmesi ürünü iyi yapmaz. Önermeyin eğer yeterince hakim değilseniz konuya.

Berbat bir ürün daha.
Hiç kullandın mı? madem berbat sen söyle biz direkt onu alalım hocam. bu kadar kendinden emin konuştuğuna göre kullandın sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı