300 TL kulaklık önerisi

Hiç kullandın mı? Madem berbat sen söyle biz direkt onu alalım hocam. Bu kadar kendinden emin konuştuğuna göre kullandın sanırım.

Ben kullanıyorum hatta şu an kulağımda ve müzik dinliyorum ve çok da memnunum. Erme hocam zaten bu işlerden az çok anlıyorda yazıyor. Kimse öyle kafasından sallamıyor.

Tamam. Peki bütçesi az olanlar için kulaklık neden berbat? Bu kulaklığı kullanmışsınız. Yani bilgi sahibisiniz. Bende size neden berbat olduğunu sormak istiyorum. Bu kulaklık neden berbat hocam?

Kullanılan malzeme oldukça kötü. Aynı fiyat bandında daha iyileri bulunuyor. Donanım olarak da pek iç açıcı değil.

Arkadaşlar siz kullandığınız üründen memnun olsanız bile bu o ürünün iyi olup olmadığını kanıtlamaz. Ürünün iyi olup olmaması birkaç kişinin deneyiminden de anlaşılamaz. Ben kullandım sorun yaşamadım o halde sorunsuz bir ürün mantığı da nedir böyle? Bir bakın bakalım şikayet varda forumlarda o ürünler hakkında ne söyleniyor. Hakkında şikayeti olan, sıkıntı yaşayan bir kitle var mı diye bir bakın. Sırf aldığınız veya kullandığınız için bir ürünü babanızmışçasına savunmanıza gerek yok.

Geri
Yukarı