300 TL Kulaklık Önerisi

ymnN

Kilopat
Daha fazla  
Aradığım özellikler yūksek ve net ses kalitesi.
Oyunlarda kullanacağım.
CS:GO gibi oyunlarda çok iyi ses kasma kalitesi aramıyorum. Bu fiyat aralığında zor çūnkū.
Gamepower Rampage ve James Donkey tarzı ūrūnler önermezseniz sevinirim.
İkinci el de alabilirim.
Ayrıca Asus Strix 2.0 250 TL fiyatında 2.el olarak buldum, sizce alınabilir mi? Kozmetik olarak gayet iyi durumda. Kargo ūcretsiz şekilde alacağım fiyat o.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başkan 300 tl Hyperx Cloud 2 var 1.5 sene garantisi var sence o mu bu mu ? Kozmetiğinde sorun yok.
Güvenilir ise tabii ki Cloud 2. Sıfır istiyorsanız da yukarıdaki Thermaltake modeli almayın leş bir kulaklık. O fiyata HS50 veya Cloud Stinger daha mantıklı.
Hatta zorlarsanız sıfır Cloud Silver bile alırsınız.

Cloud 2,10 üzerinden 6.5-7 derecede bir kulaklıktır. Yani iyidir ama mükemmel değildir. 7.1 konusunda sıkıntıları vardır. Eğer bütçede artış yapabiliceksen 500 TL'ye kadar olan bütün kulaklıklardan iyi olan Creative 3D Rage tavsiye ederim.

2.000 saati olan CS:GO oyuncusuyum. Çok fazla kulaklık değiştiririm. Ama şuan Cloud Stinger kullanıyorum ben, geçen itopya'da 269 TL idi.
Orta bütçede güzel ürün gerçekten, tavsiye ederim.

Arkadaşlar 7.1 olması çok ihtiyaç değil fps oyunları hergūn dūzenli oynıyan birisi değilim ayrıca beklentilerim çok yūksek de değil būtçe konusunda sıkıntı yok sadece kendime gerekli görmediğim için bu būtçeyi belirledim.En ince ayak sesini çok net alıyım gibi bir derdim yok :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı