300 TL kulaklık tavsiyesi

Bütçe
300
Memnun olmanız yetmez ürünün kalitesi ve teklonojileri önemli.
Rampage dandik markalarının başında geliyor bana göre.
Rampage < Gamepower < James Donkey.
Bu 3 markadan uzak durulmalı tüm ürünleri Çin'den basılma dandik modeller.
Bu markalar teknoloji falan üretmiyor ki, başarı yakalamış markalarının modellerini ve onların ürettiği teklonojilerin dandik Çin versiyonlarını bastırıp modele koyuyor.

Kaç tane Rampage ürün değiştirdim sanırım 7 oldu hiçbirinden de memnun kalmadım.
Yazılımları berbat, malzeme kalitesi çöp, neredeyse tüm ürünlerinde bir kronik sorun oluyor.

Şu Razer BlackShark v2'ye bak.

Bir de şu Rampage'ye bak.
Modelleri neredeyse tıpatıp aynı yani burada Rampage'nin bu modeli modellediğini kimse demez, fanboylar dışında.

Ben bu attığım modeli 2-3 yıldır kullanıyorum ve dandik değil o sizin görüşünüz tabii ki ama yani hiçbir sıkıntısı yok bana göre. Yani sizin aldığınız diğer Rampage modelleri ne bilmiyorum ama bu attığım modelim hiçbir sıkıntısı yok sesleri gayet iyi veriyor yani almanızı tavsiye ediyorum size kalmış...

Memnun olmanız yetmez ürünün kalitesi ve teklonojileri önemli.
Rampage dandik markalarının başında geliyor bana göre.
Rampage < Gamepower < James Donkey.
Bu 3 markadan uzak durulmalı tüm ürünleri Çin'den basılma dandik modeller.
Bu markalar teknoloji falan üretmiyor ki, başarı yakalamış markalarının modellerini ve onların ürettiği teklonojilerin dandik Çin versiyonlarını bastırıp modele koyuyor.

Kaç tane Rampage ürün değiştirdim sanırım 7 oldu hiçbirinden de memnun kalmadım.
Yazılımları berbat, malzeme kalitesi çöp, neredeyse tüm ürünlerinde bir kronik sorun oluyor.

Şu Razer BlackShark v2'ye bak.

Bir de şu Rampage'ye bak.
Modelleri neredeyse tıpatıp aynı yani burada Rampage'nin bu modeli modellediğini kimse demez, fanboylar dışında.

Gamepower Calypso çoğu klavyeye taş çıkartır swichleri sayesinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı