300 TL Kulaklık Tavsiyesi

lotnpe

Hectopat
Daha fazla  
Hem iPad ile hem de masaüstü bilgisayarım ile kullanmak için kulaklık tavsiyesi istiyorum saygı değer arkadaşlar. Kulakiçi bir kulaklık istemiyorum. Kulaklığı kullanma amacım genellikle müzik dinlemek, bazen film izlemek nadiren de oyun oynamak olacak. Evimin dışında sık sık kullanacağım için sesi dışarıya pek vermezse hoş olur.

Bütçem 300 TL. Eğer çok büyük bir fark yaratacaksa 100 TL daha ekleyebilirim.

Az oyun oynayacaksanız oyuncu ürünlerini kesinlikle tavsiye etmiyorum. Aynı fiyata alacağınız ses konusunda isim yapmış markaların kulaklıkları ses kalitesi bakımından çok daha iyi olacaktır. Tavsiyem Amazon'dan Sennheiser Momentum On-Ear almanız.

Az oyun oynayacaksanız oyuncu ürünlerini kesinlikle tavsiye etmiyorum. Aynı fiyata alacağınız ses konusunda isim yapmış markaların kulaklıkları ses kalitesi bakımından çok daha iyi olacaktır. Tavsiyem Amazon'dan Sennheiser Momentum On-Ear almanız.

Amazon'dan daha evvel hiç alışveriş yapmadım o yüzden ayrıntılar konusunda bilgisizim, birazcık bilgilendirmenizi rica etsem zahmet vermiş olur muyum? Kredi kartı kullanmıyorum bir de, ödemeyi havale yolu ile yahut banka kartı ile gerçekleştirebilmek mümkün mü acaba?

Tavsiye ettiğiniz kulaklıkla ilgili olarak da, ses yalıtımı yeterli düzeyde mi? "Ses yalıtımı, malzeme kalitesi, ses kalitesi oldukça iyidir." diyorsanız ödeme seçeneklerimde sorun çıkmazsa bayramdan sonra almayı planlıyorum da.

Hepsini bir arada yapacaksanız Hyperx Cloud 2 işinizi görecektir. Hem oyun hem müzik hem film performansı iyi. Ben kullanıyorum.

Film ve müzik ağırlıklı olacak nadiren de oyun oynacağım. Gerçi oyundan kasıt FPS oyunları (CS;GO gibi) ise hiç oynamıyorum o tarz oyunları. Oynadığım oyunlar genelde Batman Arkham tarzı şeyler oluyor.

Önerdiğim kartın 7.1 surround desteği mevcut ve harici ekran kartı var. Ben müzik için de kullanıyorum. Bass kalitesi olsun ses yalıtımı olsun gayet başarılı. Gameekstra'da şu an indirimde. Bakabilirsin.

Ses yalıtımı konusunda bi fikrim yok ancak malzeme kalitesi ve ses kalitesi oyuncu markalarından çok daha iyidir. Amazon hakkında şunları diyebilirim, gümrük derdiniz olmuyor, kargo için yaklaşık 30 liralık bir ücret ödüyorsunuz ve sanırım kredi kartı veya paypal üzerinden ödeme yapılıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı