300 TL Mekanik klavye ve kulaklık önerisi

Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Klavye olarak gamepower önermem :) kalitesiz olduğunu söyleyebilirim.

Kulaklık cidden iyi tam bir f/p ürünü şu anda kulağımda ve 3 senedir kullanıyorum ancak suni deri olduğu için terli/ıslak ya da nemli bir deriye sahipseniz derisi aşınabiliyor o yüzden yeni aldığım bilgisayar ile yanında bir adet sipariş ettim.

Klavye olarak Gamepower önermem :) kalitesiz olduğunu söyleyebilirim.

Kulaklık cidden iyi tam bir F/P ürünü şu anda kulağımda ve 3 senedir kullanıyorum ancak suni deri olduğu için terli/ıslak ya da nemli bir deriye sahipseniz derisi aşınabiliyor o yüzden yeni aldığım bilgisayar ile yanında bir adet sipariş ettim.

Gamepower kalitelidir(kalitesiz diyen kullanmamıştır) fakat o fiyat bandında daha iyi klavyeler var.
Kulaklık olarak bunu alın indirime girmiş çok güzel kulaklık.

Klavye olarak Gamepower önermem :) kalitesiz olduğunu söyleyebilirim.

Kulaklık cidden iyi tam bir F/P ürünü şu anda kulağımda ve 3 senedir kullanıyorum ancak suni deri olduğu için terli/ıslak ya da nemli bir deriye sahipseniz derisi aşınabiliyor o yüzden yeni aldığım bilgisayar ile yanında bir adet sipariş ettim.

Gamepowere de f/p diyorlar, ışıklandırması aydınlık ama num padi yok. Kulaklık arkadaşımda da var sesi bayağı kesiyor dışarıdaki gayet güzel gibi. Ama klavye bulamadım.

Kaliteli durmuyorlar. Hele kulaklık.
Gamepower ve JD kaliteli mi duruyor yani? :ROFL: İçinden yedek kumaş ped bile çıkıyor.
Alın şu videoyu izleyin;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
200 TL'ye content switchli klavye alıyorsunuz. Gidin o çöpleri alın isterseniz.

Geri
Yukarı