300 TL mikrofon önerisi

o zaman bunu alıyorum size güvendim :D ürünün yorumlarına baktım herkes çopk iyi dedi

bir kişi şöyle bir yorum yapmış mikrofona

Dublaj videoları ve yayınlar yapıyorum yurtdışı sitelerindeki incelemelere baktım bu mikrofonun fiyatı 30 dolar yani en ucuz mikrofonlardan biri ama incelemelerde gerekli ayarlar yapıldığında 300 dolarlık mikrofonlarla aynı performansı gösteriyor ki bunu bende fark ettim kullanırken fiyatına göre gerçekten çok iyi podcast,yayın, yada normal görüşme yapabilirsiniz. Ayarlardan mikrofon sesini 100 den 62 ye çekin, mikrofon üzerindeki seviye tuşunu da yarıya getirin dip ses almanız imkansız.

Arkadaşın dediğini nasıl yaparım? Yani mikrofon elime geldiğinde donanımsal ayarlarlan daha iyi hale nasıl gelir ?
Dediğim gibi Voicemeterbanana ile ayarları yapabilirsin.

Mikrofonun sesini ''Ses Denetim'' masasından azaltabiliyorsun.
sizce 430 tl yi hakediyor mu ?
Bu ekonomide hiçbir şey fiyatını hak etmiyor ama sizi üzmez.

Sadece klavye sesi çok geliyor. YAni tipik klavye sesi.

Klavyem mavi switch. Çok rahatsızz ediyor. Zaten krımızı switch mekanik klavye alacağım
Sadece klavye sesiyse çok sorun etmez herhalde. Geldiğinde sorun yaşarsan veya beğenmiyorsan bunu izleyebilirsin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yine bütçeni arttırmak zorunda kalırsın ama üzmez. Hassas olduğu için çoğu sesi/klavye seslerini alır ama. Condenser mikrofonlar böyle oluyor. Uyguluması yok ama voicemeter banana'dan ayarlamaları yapabilirsin.
Zamanında fiyatı çok daha uygunmuş. Bilseydim alırdım atardım kenara :)

Eldiğinde sorun yaşarsan veya beğenmiyorsan.

Yine bütçeni arttırmak zorunda kalırsın ama üzmez. Hassas olduğu için çoğu sesi/klavye seslerini alır ama. Condenser mikrofonlar böyle oluyor. Uyguluması yok ama voicemeter Banana'dan ayarlamaları yapabilirsin.

Dostum önerdiğin mikrofonun Amazon veya Aliexpress üzerinden linki varsa atar mısın? 430 TL çok fazla be.

Yine bütçeni arttırmak zorunda kalırsın ama üzmez. Hassas olduğu için çoğu sesi/klavye seslerini alır ama. Condenser mikrofonlar böyle oluyor. Uyguluması yok ama voicemeter banana'dan ayarlamaları yapabilirsin.
US $33.99 15% OFF|Fifine Metal USB kondenser kayıt mikrofonu dizüstü bilgisayarlar için kardioid stüdyo kayıt vokal üzerinden, YouTube K669|Mikrofonlar| - AliExpress

Bu site güvenilir mi ? Burdan alsam daha ucuza mı gelir ?

Geri
Yukarı