300 TL Mikrofonu İyi Olan Kulaklık Önerisi

boifromasgard

Kilopat
Yer
Denizli
İncelemelerine baktığımda bu kulaklığın mikrofonunun iyi olduğunu gördüm ve sanırım alacağım. Maksimum 300TL'ye önerebileceğiniz daha iyi bir kulaklık var mı? Başlıkta da belirttiğim gibi önceliğim mikrofon.

İncelemelerine baktığımda bu kulaklığın mikrofonunun iyi olduğunu gördüm ve sanırım alacağım. Maksimum 300TL'ye önerebileceğiniz daha iyi bir kulaklık var mı? Başlıkta da belirttiğim gibi önceliğim mikrofon.

Tam bu kulaklığı önermeye gelmiştim :) Gerçekten fiyatı segmentinde iyi bir mikrofonu var hocam 300 lira bandında zaten pek fazla da bir alternatifiniz yok.

JBL C100 Super ve ucuz.

Kendi kullandığım Corsair HS35 (indirimlerle fiyatı bayağı düşüyor ben 260₺'ye aldım) modelini önerebilirim mikrofon ve ses kasma olayı gayet tatmin edici. Ayrıca Gamepower gibi markalar forum içinde çok önerilmez genelde Çin'den toptan alıp logo basan markadır kendileri. Gamepower alacaksanız 2 defa düşünün ve sağlam araştırma yapın derim.

Geri
Yukarı