300 TL Mouse Önerisi

Ironqua

Kilopat
Daha fazla  
Rival 3 kullanıyorum ama elime küçük geldiği için rahatsız etmeye başladı. Mouse tutuşum fingertip zaman zaman da claw oluyor. Elim büyük, buna göre ne gibi mouse önerebilirsiniz.

Logitech mx518 büyüklük olarak ben daha büyüğünü bulamadım piyasada. Elim dechatlonun xl eldivenlerine girmiyor bu mouse elime tam oturdu. Sensör'ü hero 16k şeklide kendini kanıtlamış al pişman olmazsın yaklaşık 6 aydır kullanıyorum.

Logitech MX518 büyüklük olarak ben daha büyüğünü bulamadım piyasada. Elim dechatlonun XL eldivenlerine girmiyor bu mouse elime tam oturdu. Sensör'ü Hero 16k şeklide kendini kanıtlamış al pişman olmazsın yaklaşık 6 aydır kullanıyorum.

Elimin boyutu 19/10 CM. Bu fare görünüş olarak pek de hoşuma gitmemişti ama en son seçenek olarak düşünülebilir.

Rival 3 kullanıyorum ama elime küçük geldiği için rahatsız etmeye başladı. Mouse tutuşum fingertip zaman zaman da claw oluyor. Elim büyük, buna göre ne gibi mouse önerebilirsiniz.
Bütçeni aşıyor ama elinin boyutu ve tutuşunu göz önüne alırsak en iyi tercihlerden biri diyebilirim.

Ucuz hafif bayağı büyük ben büyük elli bir kullanıcıyım tam geliyor, örnek görsel;

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-02-15 at 23.05.04.jpeg
    WhatsApp Image 2021-02-15 at 23.05.04.jpeg
    53,6 KB · Görüntüleme: 14
Bütçeni aşıyor ama elinin boyutu ve tutuşunu göz önüne alırsak en iyi tercihlerden biri diyebilirim.

Bu 2 model hakkında bir bilginiz var mı?

Bu 2 model hakkında bir bilginiz var mı?

Mouse için yüksek ücretler özellikle bir nedeni var mı (e spor - rank kasma -çok fazla rekaberçi oyun ) yoksa sadece paran mı çok?

Geri
Yukarı