300 TL mouse önerisi

MrLegend

Kilopat
Daha fazla  
Yıllardır Logitech G300s kullanıyorum 1 hafta önce çift tıklama problemi vardı tekrar satın aldım fakat eskidiğini düşünüyorum ve değiştirmek istiyorum fakat başka bir fareye alışamama korkum var. G300s benzeri mouse önerirseniz sevinirim. Bütçem 200-300 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç günde alışırsınız muhtemelen.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2 mouse önerim var biri
SteelSeries-Rival-300s ama 400 TL falan
Diğerkisi ise elin küçükse öneririm.
E Logitech G102 Prodigy Gamer Mouse bu da 367 TL biraz eklersen alırsın
300 TL-200TL arası
Logitech G300s benzeri mouseler yok araştırdım biraz sadece bunları buldum.

2 mouse önerim var biri
SteelSeries-Rival-300s ama 400 TL falan
Diğerkisi ise elin küçükse öneririm.
E Logitech G102 Prodigy Gamer Mouse bu da 367 TL biraz eklersen alırsın
300 TL-200TL arası
Logitech G300s benzeri mouseler yok araştırdım biraz sadece bunları buldum.
Rival 300S stokta yok ve Prodigy modellerde çift tıklama sorunu var ve o fiyata değmez. Bu bütçede en mantıklısı Deathadder V2 Mini.

Yıllardır Logitech G300s kullanıyorum 1 hafta önce çift tıklama problemi vardı tekrar satın aldım fakat eskidiğini düşünüyorum ve değiştirmek istiyorum fakat başka bir fareye alışamama korkum var. G300s benzeri mouse önerirseniz sevinirim. Bütçem 200-300 TL.
Elinin eni, boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm ve yurtdışından alma seçeneği var mı belirtirsen ona göre öneride bulunabiliriz.

G300s boyut olarak tam istediğim gibi bazı kullanıcılar DeathAdder V2 mini için fazla küçük demişler sorun olur mu boyut olarak?

Geri
Yukarı