300 TL mouse önerisi

tamam hocam belkide sorun benim mouse ile alakalı pek bir bilgim olmaması ilk mousem bu ve memnunum kullanıyorum sizde adam akıllı mousenin kötü yanlarını yazıp beni bilgilendirmek, uyarmak yerine çok bilmişlik sergileyip "Sen kimseye bir öneri yapma" şeklinde hitapta bulunmasaydınız keşke.
Böyle bilgisiz bir şekilde öneride bulunup üstüne bu kadar övmeniz hata zaten. 1-2 aramayla farenin kötü olduğu sonucuna varacak olmanıza rağmen hiç araştırmazsanız böyle sonuçlar ortaya çıkıyor maalesef.

Böyle bilgisiz bir şekilde öneride bulunup üstüne bu kadar övmeniz hata zaten. 1-2 aramayla farenin kötü olduğu sonucuna varacak olmanıza rağmen hiç araştırmazsanız böyle sonuçlar ortaya çıkıyor maalesef.
Haklısın reis ben kendim kullanırken hiçbir sorun yaşamadığımdan yazdım ama araştırmak lazım teşekkürler 👍

Arkadaşım için 300 liralık mouse lazım önerileri bekliyorum.
bu kötü tecrübeden sonra biraz mouse araştırdım :D

Son düzenleme:
@Sweax7 Asus TUF M3 kötü bir mouse, 500 TL etmez. O paraya SteelSeries Prime var. Ezer geçer. Aynı şekilde G102 de alınmaz. Attıkların arasında mantıklı olan tek mouse Performax. O da düşük fiyata alternatifsiz olduğu için.
o zaman SteelSeries Prime ve performax diyelim

Geri
Yukarı