300 TL mouse önerisi

Canerrt

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba, 300 TL'ye zaten kaliteli bir mouse alınmayacağını biliyorum ama bir fareye ihtiyacım var ve çok fazla para da vermek istemiyorum. 300'e en düzgün olarak ne alabilirim? (Kablolu olmalı.)

399'a uzun süre götürecek kaliteli mouse.

Kanka 300'e aldığın mouse çok götürmez memnun da etmez az daha ekle Razer deathedder Essential veya Rival 3 falan al fiyatlarını tam hatırlamıyorum ama tavsiyem bu

Bu dedikleriniz berbat mouseler. 400'lük M300S bile daha iyi.

Bütçe 2X olursa SS Prime+ öneririm. Ama onun dışında herhangi bir fare olur fark etmez.

Kanka 300'e aldığın mouse çok götürmez memnun da etmez az daha ekle Razer deathedder Essential veya Rival 3 falan al fiyatlarını tam hatırlamıyorum ama tavsiyem bu.

Essential 3327 (Razer adlandırmasıyla 3328) sensör kullanıyor, 7-8 yıl belki daha fazla yıl önceye gitmek olur, Rival 3 bütçesine çıkılacaksa SS Prime ve Razer Cobra var alınmaz. 300'e alınacak en mantıklı mouse atıldığı gibi Legion M300s. Diyeceksiniz ki M300S'te de 3327 sensör var onu da almayalım, Essential'in fiyatı 800-900 iken M300S'in fiyatı 300-400 aralığında olduğu için tercih edilebilir bir mouse oluyor o yüzden alınabilir.

300 TL dedim ama attığınız fareler bütçemi aşıyor ben de çok iyi bir şey beklemiyorum zaten biraz götürsün yeter öyle bir mouse yok mu?

300 TL dedim ama attığınız fareler bütçemi aşıyor ben de çok iyi bir şey beklemiyorum zaten biraz götürsün yeter öyle bir mouse yok mu?

Oyun için mi gündelik kullanım için mi arıyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı