300 TL mouse önerisi

Hocam niye bu kadar kasıyorsunuz alayim 1 sene götürsün yeter, üst düzey oyuncuda değilim tam olarak ne almamı bekliyorsunuz. 300 liraya alınır mı? Alınmaz mı? Alınmazsa 300 TL'ye alternatiflerini gösterebilir misiniz?

Eskiden SMX-R44 kullanıyordum (Rampage) 1 sene bile götürmedi hocam, amacınız oyun değilse 300'e ofis fareleri var onları tercih edebilirsiniz. Ya da ikinci el bakabilirsiniz en temizinden.

Attığınız.

Eskiden SMX-R44 kullanıyordum (Rampage) 1 sene bile götürmedi hocam, amacınız oyun değilse 300'e ofis fareleri var onları tercih edebilirsiniz. Ya da ikinci el bakabilirsiniz en temizinden.

Hocam Rampage fanı değilim ama 2 Mart 2022'de aldığım SMX R75 mouse hala çalışıyor ve kullanıyorum. Üst düzey kullanıcı olmadığımdan dolayı bana yetiyor. Bu mouse yeterli mi sizce?

Attığınız.

Hocam Rampage fanı değilim ama 2 Mart 2022'de aldığım SMX R75 mouse hala çalışıyor ve kullanıyorum. Üst düzey kullanıcı olmadığımdan dolayı bana yetiyor. Bu mouse yeterli mi sizce?
2. ellere yönelebilirsin istersen. Logitech M170'ler var günlük kullanım için. Fakat oyun içi iyi performans istiyorsan bütçeni iki katına çıkarman lazım.

Attığınız.

Hala o fareyi kullanıyorsanız geçmenize gerek yok o zaman hocam bu bütçede cihazlar hep birbirinin kopyala yapıştırı, illa geçmek isterseniz de yanına ofis faresi alın yeter.

Geri
Yukarı