300 TL Mouse önerisi

Nail T.

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. Sağlağım, elim büyüktür önceden Rival 300 kullanıyordum benim için yeterli büyüklükte ve hafifliğe sahipti. Önerebileceğiniz bu fiyat segmentinde mouseleri bekliyorum. RGB desteği ve makro tuşlarına çok ihtiyacım yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rival 110, Rival 310, Kingston HyperX Pulsefire, Zowie modelleri genellikle FPS oyunları için üretilmiş onların modellerini inceleyebilirsiniz ama bütçeyi aşıyorlar onlar haricinde Razer Deathadder Expert, Cooler Master MasterMouse MM530.

Rival 310 denediniz mi?
Min 350 lira bulabildim rival 310 modelini
200 liraya satın almıştım. internet üzerinde evil genius modelini 200 liraya buldum tercihim ya pulsefire fps yada rival 300 olacak
Rival 110, Rival 310, Kingston HyperX Pulsefire, Zowie modelleri genellikle FPS oyunları için üretilmiş onların modellerini inceleyebilirsiniz ama bütçeyi aşıyorlar onlar haricinde Razer Deathadder Expert, Cooler Master MasterMouse MM530.
Teşekkürler, ya rival 300 yada pulsefire fps alacağım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı