300 TL Mouse Önerisi

rezgo

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Maksimum 300 TL olmak şartıyla mouse alacağım. Genelde Apex Legends oynuyorum. Elim büyük değil, Logitech G102'ye tam oturuyor.

Corsair Harpoon kullanıyorum, memnunum ve tavsiye ederim. Fiyat/Performans olarak çok iyidir.

Eliniz g102 ye tam oturuyorsa g102 kullanın. Performansı yeterli mouse. Yetersiz geliyorsa G Pro bakın kampanya ile o fiyata denk getirebilirsiniz.
Bizzat G Pro kullanıyorum fps oyunları için daha iyi hissettiren bir fare olmadı. Şu anda fare alacak olsam g102 alırdım ben.
Sanıyorum benim fare tutuş biçimim parmak ucu ile tutuş. Sizinki farklı ise ona göre de bakabilirsiniz ama g102 elime uyuyor dediğiniz için sizinki de benim ile aynıdır diye düşündüm.

Corsair Harpoon kullanıyorum, memnunum ve tavsiye ederim. Fiyat/Performans olarak çok iyidir.

tasarım olarak gözüme güzel gözükmedi rival 310 deneme şansım olmuştu elime tam oturuyordu ama belki daha iyileri olabilir o fiyatta diye düşündüm
Eliniz g102 ye tam oturuyorsa g102 kullanın. Performansı yeterli mouse. Yetersiz geliyorsa G Pro bakın kampanya ile o fiyata denk getirebilirsiniz.
g102 de tıklarken hızlı bir şekilde kullanamıyorum neden bilmem ama arkadaşımın rival 310 unu kullandığımda daha farklı bir his vardı ve daha rahat geldi performans açısında vs
Bizzat G Pro kullanıyorum fps oyunları için daha iyi hissettiren bir fare olmadı. Şu anda fare alacak olsam g102 alırdım ben.
Sanıyorum benim fare tutuş biçimim parmak ucu ile tutuş. Sizinki farklı ise ona göre de bakabilirsiniz ama g102 elime uyuyor dediğiniz için sizinki de benim ile aynıdır diye düşündüm.
birde çok hafif
Asus Rog Gladius II nasıl ?

Son düzenleme:
G102 nin özelliği hafif olması. Ama eğer tıklama konusunda rahat değilseniz rahat olduğunu almanız daha mantıklı. Çünkü fare biraz öyle kişiden kişiye değişiyor. Fakat ben G Pro nun performansından çok memnunum. Özellikle quake champions oynarken G Pro çok fark ettirdi oyun kalitemi. Quake champions çok hareketli bir oyun oyunun temposuna çok rahat yetişir oldum bu fare ile.
tasarım olarak gözüme güzel gözükmedi rival 310 deneme şansım olmuştu elime tam oturuyordu ama belki daha iyileri olabilir o fiyatta diye düşündüm

g102 de tıklarken hızlı bir şekilde kullanamıyorum neden bilmem ama arkadaşımın rival 310 unu kullandığımda daha farklı bir his vardı ve daha rahat geldi performans açısında vs

birde çok hafif
Asus Rog Gladius II nasıl ?

Gladius 2 kullanmadım ama gladius 1 kullandım. Genel olarak konforlu bir fare ve kasa bir ile iki aynı yapıda. Ama iki tuş arası gereksiz uzak parmakları kısa olan insanlar için garip bir şekilde parmak ağrısı yapıyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı