300 TL Mouse Önerisi

Hasan Aslivar

Hectopat
Arkadaşlar 300 TL bütcem var mouse almayı düşünüyorum. Önerileriniz nelerdir? PUBG ve CS:GO oynuyorum ama genel olarak PUBG. 300 TL'ye alınabilecek en iyi mousu önerirseniz sevinirim yanın da alacağım mouse uygun mouse pad önerir misiniz? Ona bütcem ayrı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Logitech G402 Hyperion Fury Gaming Mouse
Severek kullandığım ir model bende hiç terleme yapmadı. İncehesap.com da 307.64TL

Mousepad larda 10TL lik mousepad ile 100TL lik mousepad arasında malzeme kalitesi dışında o fiyata değecek bir fark olacağını düşünmüyorum. 👍

Arkadaşlar 300 TL bütcem var mouse almayı düşünüyorum. Önerileriniz nelerdir? PUBG ve CS:GO oynuyorum ama genel olarak PUBG. 300 TL'ye alınabilecek en iyi mousu önerirseniz sevinirim yanın da alacağım mouse uygun mouse pad önerir misiniz? Ona bütcem ayrı.
Rival 300s öneririm. Kendim de geçen ay aldım. Hissiyat ve malzeme kalitesi olarak geyet güzel. Yazılımsal olarak da en azından kendim bir eksiklik hissetmedim. Bütçenin içine rival 300s bi de QCK mousepad alsan çok güzel bir ikili olur. İndirimleri yakalarsan da gayet uygun oluyor (Ben İtopya'dan 190'a aldım)

Bir arkadaşın var ise Rival 300S, QCK mousepad 150 TL'ye denk geliyor. Teknosa'da 300 TL'lik bir paket var. 2 adet Rival 300S, 2 adet QCK mousepad. Belki bitmiştir ama bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı