300 TL mouse pad önerisi

244012

Hectopat
Makaleler
7
SteelSeries, HyperX ve Logitech marka mouse padler gördüm ama hangi marka ve hangi ürün iyi bilmiyorum. Ne tavsiye edersiniz?

SteelSeries, HyperX ve Logitech marka mouse padler gördüm ama hangi marka ve hangi ürün iyi bilmiyorum. Ne tavsiye edersiniz?

Kanka halı gibi mouse pad istiyorsan 300 TL ideal ama küçük elinin etrafını kaplasa yeter diyorsan çok fazla fiyat bence halı gibi almak ta mantıksız küçük ama idel büyüklükte ucuz mouse padler ideal.

Amazonda 150 TL'ye 50 TL indirimi kullanmadıysan onu kullanarak Klassenin özelliklerine göre istediğin bir modelini alabilirsin.

Kanka halı gibi mouse pad istiyorsan 300 TL ideal ama küçük elinin etrafını kaplasa yeter diyorsan çok fazla fiyat bence halı gibi almak ta mantıksız küçük ama ideal büyüklükte ucuz mouse padler ideal.
Masa kaplayacak kadar değil ya. Large falan oluyor galiba benim istediğim.

Amazonda 150 TL'ye 50 TL indirimi kullanmadıysan onu kullanarak Klasse'nin özelliklerine göre istediğin bir modelini alabilirsin.
Daha önce 10 TL'lik bir şey almıştım galiba ondan dolayı yok bu indirim bende.

Merhaba size Glorious race mouse padi önerebilirim. Kendim kullanıyorum süper bir mouse pad. Fakat SteelSeries ve HyperX IDE tercih edebilirsin. SteelSeries'i daha önce kullandım çok iyi bir mouse pad idi fakat yanları ve altları hemen yırtıldı. https://www.amazon.com.tr/Glorious-PC-Gaming-Race-G-XL/dp/B00UY6NDGI/ref=sr_1_7?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=1YXNC21ZG033C&keywords=Glorious&qid=1662398736&sprefix=glorio,aps,131&sr=8-7&th=1
SteelSeries dediğiniz gibiyse direkt vazgeçiyorum.

Masa kaplayacak kadar değil ya. Large falan oluyor galiba benim istediğim.

Daha önce 10 TL'lik bir şey almıştım galiba ondan dolayı yok bu indirim bende.

SteelSeries dediğiniz gibiyse direkt vazgeçiyorum.
Yo yo kesinlikle alabilirsiniz. Ben hor kullandım çok kaliteli. Ama altı kirleniyor o da çok sorun değil.

Geri
Yukarı